Na prostym odcinku drogi wiodącej z Łowicza do Kocierzewa, na około 300 m przed skrzyżowaniem z drogami prowadzącymi do Łaguszewa i Płaskocina doszło dziś, w środę 5 lipca, około godz. 9.45 do poważnie wyglądającego wypadku drogowego.

Spalony Ford Focus i drzewo, w które uderzył po zjechaniu z jezdni.
Spalony Ford Focus i drzewo, w które uderzył po zjechaniu z jezdni.

Kierująca samochodem osobowym marki Ford Focus 36-letnia mieszkanka powiatu łowickiego jadąc w kierunku Kocierzewa straciła panowanie nad pojazdem. Stało się to chwilę po tym jak wyprzedził ją Subaru Impreza, który prowadził 32-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Pojazdy najprawdopodobniej zderzyły się lusterkami.

Kobieta zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Po czym Focus zatrzymał się na szosie i stanął w płomieniach. Poszkodowanej pomogli wyjść z auta kierowcy, którzy zatrzymali się na widok wypadku. Z widocznymi obrażeniami głowy i przytomna została przewieziona do łowickiego szpitala.

Pojazd mieszkanki gminy Kocierzew całkowicie spłonął, mimo podjętej próby jego ratowania przez kierowców a potem strażaków z Państwowej Straży Pożarnej i ochotników z Boczek Chełmońskich. Szosa do Kocierzewa jest obecnie nieprzejezdna.

3 komentarze

  1. Matka trójki dzieci walczy o życie w szpitalu… jednak dobrze że humory niektórym dopisują…

  2. Do Franciszka: , nie mów po wiejsku bo tego nie zniese

  3. franciszek

    samochód sie spolił a kołpacek caluśki!!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.