27 października kilka minut po godz. 23 doszło do wypadku na przejeździe kolejowym na ul. 3 Maja w Łowiczu. Pomimo opuszczonych zapór na torowisko wszedł 37-letni mieszkaniec Łowicza. Akurat przejeżdżał pociąg towarowy, mężczyzna odbił się od ostatniego jego wagonu. 

Poszkodowanego w wyniku zdarzenia 37-latka pogotowie zabrało do szpitala w Skierniewicach. Tam została pobrana od niego krew na sprawdzenie zawartości alkoholu we krwi, ponieważ policja ma obawy, że był pijany.  

Z powodu zdarzenia ruch drogowy na przejeździe odbywał się wahadłowo, ruch kolejowy nie został wstrzymany. 

10 komentarzy

 1. I jeszcze pałą po ryju widać żeś pan prawdziwy ORMOwiec ?

 2. Czym jest dyskomfort przy ludzkim życiu?Pozdroooowienia dla zdrowych, zawsze trzeźwych i nieśmiertelnych.

  • nieśmiertelny

   Jest tu na łowicz.info nowa wzmianka o zatrzymaniu dwóch nietrzeźwych kierowców. Czy krytyka jazdy po pijaku to też “zamknięcie na życie” jak pisała Stella ? Może ci kierowcy też wracali z imprezy ? Dlatego pij ile chcesz ale nie stwarzaj zagrożeń lub problemów innym.
   Do Ro, bądź pozdrowiony.

 3. Jesteście beznadziejni. Co wam przeszkadza pijana osoba. Kiedyś ludzie nad ranem wracali po imprezie i było dobrze. Teraz ludzie są zamknięci na życie i tylko dupe komuś obrobić. Żal ?

  • Pijana osoba nie przeszkadza dopóki nie stwarza takich sytuacji jak ta z pociągiem gdzie ileś osób musiało się zaangażować aby delikwentem się zająć… to przecież kosztuje ! iles osób miał oopóźniony pociąg, ktoś może gdzies się spóźnił, ktoś może nie zdążył – i to wszystko właśnie z powodu takiego nietrzeźwego człowieka. Co innego gdy pijany idzie w swoją stronę i nikogo nie zaczepia, nie zakłóca ciszy nocnej, a co innego gdy z powodu jednego “wesołego” kolesia ileś osób musi ponieść dyskomfort. To Twój wpis Stella jest beznadziejny. Nie sprowadzaj życia do imprezowania.

 4. Filip modzelewski

  Szkoda ze go nie rozjechało było by coś ciekawego wtedy

 5. Gdyby w Łowiczu była izba wytrzeźwień i trafiający tam delikwent musiał zapłacić za pobyt to odechciałoby się niektórym do plątania sie po mieście po pijaku i utrudniania życia ludziom trzeźwym. Koles powinien zapłacić za kłopoty jakie spowodował.

 6. Ruch kolejowy był wstrzymany.. a że ruch o tej godzinie mały to tylko TLK Uznam który był opóźniony dołożył kolejne 15 minut.

 7. Debili nie brakuje

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.