Dziś, 15 lutego około godz. 16.30 na drodze powiatowej Łowicz – Kocierzew doszło do poważnego wypadku drogowego. Szosa jest nieprzejezdna. 

Na miejscu pracują służby. Na miejscu zdarzenia ślady świadczą, że samochód osobowy Audi A3 jadąc od Kocierzewa zjechał na przeciwny pas jezdni, następnie do rowu i znalazł się poza drogą. Wstępne ustalenia policji mówią, że kierująca pojazdem 27-letnia mieszkanka powiatu łowickiego, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła nad nim panowanie. Do zdarzenia doszło kilkaset metrów za Boczkami Chełmońskimi.

Poszkodowane są dwie osoby, które nim jechały, w najgorszym stanie jest 30-letni pasażer z powiatu łowickiego. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym przetransportowano mężczyznę do szpitala w Łodzi.

4 komentarze

  1. Tak się spieszyły żeby Waldkowi drogę przed wyborami zrobić. No to mata. Kolejny sukces za nasze pieniądze. Czy szanowny Pan co do Łodzi pojechał nadal jest skóry do interwencji?

  2. Kto wysypuje pobocza zwykłął ziemią tylko to się robi tak w pow. Łowickim

  3. Kto wysypuje pobocza zwykłął ziemią tylko
    w łowickim powiecie tak budują

  4. Mieszkaniec gminy

    To nam dopiero drogę zrobiły… Tragedia pobocze!!!A jaką radny imprezę zrobił 😢….tylko aby imprezować a ciemny lud to kupi.