Do groźnego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 12 w południe w pobliżu mostu na drodze krajowej nr 92 w Maurzycach. Na miejscu działa policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga jest całkowicie zablokowana w obydwóch kierunkach.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący srebrnym Oplem Astrą na łowickich numerach rejestracyjnych młody mężczyzna wyjechał na DK 92 z terenu parkingu przy zabytkowym moście spawanym. Jechał sam.

Ratownicy medyczni udzielają pomocy kierowcy samochodu osobowego, kierowca ciężarówki nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policja kieruje pojazdy objazdem drogami A1 i DW 703, w Kutnie na autostradę A1, w Łowiczu na DW 703.

Wkrótce więcej informacji.

Aktualizacja

Poszkodowany w wyniku wypadku 20-latek z powiatu łowickiego odniósł obrażenia wewnętrzne. Śmigłowcem LPR przetransportowany został do szpitala w Łodzi. Ciężarówką kierował 30-latek z powiatu inowrocławskiego, On nie odniósł obrażeń, .

Droga 92 nadal jest całkowicie zablokowana w Maurzycach w obu kierunkach. Policja informuje, że utrudnienia w ruchu mogą trać do godz.15.30. 

6 komentarzy

  1. Most jest w Niedźwiadzie skąd cały czas mowa że w Maurzycach popatrzcie na mapę kastralną, w Maurzycach jest tylko skansen.

  2. Jan,jakie masz pojęcie tak piszesz!

  3. Poważny wypadek, a ratownik medyczny ręce w kieszeniach.

    • Poszkodowany zabrany, miejsce zabezpieczone…. Co miał jego mać na klęczkach tam modły odprawiać?