Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło wczoraj 4 stycznia, około godz. 19. na drodze krajowej nr 70, na wysokości Arkadii.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika jednak, że kierujący Fiatem Seicento 33-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, jadąc w kierunku Łowicza, ratując się przed zderzeniem z innym pojazdem, zjechał na sąsiedni pas ruchu. Doprowadził do czołowego zderzenia z poruszającym się w przeciwnym kierunku Daewoo Matiz, którym kierowała 49-letnia mieszkanka powiatu skierniewickiego. Kobieta została ranna i trafiła do łowickiego szpitala.

Kierowca fiata miał „uciekać” przed Skodą Roomster, która wyprzedzając inne pojazdy znalazła się na jego pasie ruchu. Skodą kierował 35 letni mieszkaniec Siedlec.

Na miejscu zdarzenia interweniowały 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej, pogotowie oraz patrol policji. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 22.

1 komentarz

  1. Ciekawe kiedy coś policja zrobi z przekraczaniem prędkości w tym miejscu ? Może ilość zdarzeń jakie tam występują skłoni policję do wystawiania patroli z radarem ? Podobnie rzecz się ma na zjeździe z DK70a na Nieborów. Wadliwe rozwiązanie bez prawoskrętu na Nieborów i notoryczne przekraczanie prędkości, czego widomym znakiem jest ilość śladów gwałtownego hamowania debili, którzy są “zaskoczeni”, że ktoś musi zwolnić, żeby skręcić tam w prawo.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.