Dziś, 4 lutego, o godzinie 13.22 na DK 14 w miejscowości Orzechówek (gmina Stryków) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i jednego dostawczego. Droga jest zablokowana.

Fot. KWP Łódź
Fot. KWP Łódź

Póki co, nie wiadomo, jak doszło do wspomnianego zdarzenia. Na miejscu trwa akcja ratunkowa prowadzona przez funkcjonariuszy policji oraz strażaków. Wiadomo, że na miejsce zadysponowano również śmigłowiec LPR.

Ze wstępnych informacji policji wynikało, że w wypadku zginęły 3 osoby, 4 inne są poszkodowane.

[Aktualizacja] Po kilkunastu minutach Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi poinformowała, że śmierć poniosły 2 a nie 3 osoby.
Informację zweryfikował również dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Łodzi. Karol Barcicki.

Przejazd jest obecnie w tym miejscu zablokowany.

Policja wprowadziła objazd dla jadących w kierunku Strykowa: DK14 – zjazd na drogę powiatową  – m. Dobra – DK71 – powrót na DK14 na rondzie w miejscowości Sosnowiec. Dla jadących w kierunku Łodzi obowiązuje ten sam objazd. Policja zablokowała zjazd na DK14 w kierunku Łodzi na rondzie w Sosnowcu.

Przewidywany wstępnie czas utrudnienia wynosi 4 godziny.

Fot. Agnieszka Wojcieszek
Fot. Agnieszka Wojcieszek

4 komentarze

  1. Światła, progi itp. nikogo rozumu nie nauczą.

  2. A może najwyższy czas założyć tam światła !

    • Małgorzata

      Światła tu nie miały nic do tego gdyż pojazdy jechały DK14 nikt z bocznej nie wyjechał nikomu tak więc czy to by coś zmieniło że pijany kierowca wyprzedzał ….A światła będą jak budżet i Rada przychyli się do tematu ale tu najwięcej do powiedzenia ma Generalna Dyrekcja ….remont drogi zapisany jest na 2023 rok najwczesniej jak będzie przebudowa skrzyżowania i kólko się zamyka

  3. tak się kończy brawura i wyprzedzanie na trzeciego

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.