Do poważnego wypadku drogowego doszło dzisiaj, 3 sierpnia, ok. godz. 8.30 na skrzyżowaniu w Trzciance. Na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych aż trzy osoby trafiły do szpitala w Brzezinach: oboje kierowcy i dziecko.

Fot. OSP Dmosin

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w zdarzenie brały udział samochody: Hyundai, którym podróżowała 38-letnia mieszkanka Warszawy i Ford Escort, za kierownicą którego siedział 60-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Oboje kierowcy byli trzeźwi. Oni i jeszcze dziecko, które było pasażerem samochodu marki Hyundai, trafili do szpitala w Brzezinach.

“Jedna osoba poszkodowana zakleszczona w zdeformowanym pojeździe. Na miejscu zdarzenia jako pierwszy był Zespół Ratownictwa Medycznego, który zaopatrzył osobę poszkodowaną w pojeździe. Działania nasze polegały na wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych, kierowaniu ruchem, zabezpieczeniu miejsca zdarzania” – relacjonuje na swoim facebooku OSP Dmosin.

– Na razie nie wiadomy, czy będą oni wymagali dalszej hospitalizacji – powiedziała nam oficer prasowy policji w Łowiczu Urszula Szymczak.

Fot. OSP Dmosin
Fot. OSP Dmosin

1 komentarz

  1. Trochę za późno pisać żeby nauczyła się najpierw “jeździć rowerem za krowami”
    Jakby się tak nie spieszyła i nie gadała przez telefon to by zdążyła.
    A tak mandat i blacharz. Tylko płakać za dziecko.