Kierowcy wraz z pasażerami zostali poszkodowani i trafili do szpitali, po tym jak 20 kwietnia około godz. 9.21 dwa samochody, którymi się poruszali, zderzyły się w Zakulinie w gminie Łyszkowice.

Pełniący dziś obowiązki rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu st. sierż. Łukasz Poborski powiedział nam, że z pierwszych ustaleń funkcjonariuszy, którzy byli na miejscu zdarzenia wynika, że samochód Renault Fluence, który prowadziła 42-letnia mieszkanka Łowicza, poruszając się drogą od Łagowa do Zakulina nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” i zderzył się na skrzyżowaniu z Citroenem C4, który prowadził 44-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Pojazd ten jechał drogą powiatową od Łyszkowic do Bełchowa.

W wyniku zderzenia do szpitala został odwieziony kierowca citroena, nie długo później trzy pozostałe osoby, pasażer tego samochody 62-letni pasażer oraz kierująca renault i jej pasażerka 65-letnia mieszkanka Łowicza zgłosili obecnym na miejscu ratownikom dolegliwości spowodowane przez wypadek i także zostali hospitalizowani w szpitalach w Łowiczu i Zgierzu.

1 komentarz

  1. Osoby podróżujące citroenem oraz renault lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt brachman-a@o2.pl

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.