Młoda kierująca motocyklem Honda wymagała pomocy medycznej po wypadku, do którego doszło dzisiaj, 3 września, około godz. 13.45 przy wjeździe na parking na Starorzeczu.

Świadkowie, którzy widzieli moment wypadku powiedzieli nam, że kierujący BMW poruszał się ul. Starorzecze w kierunku Mostowej, zaś młoda motocyklistka jechała z przeciwnego kierunku. Do zderzenia doszło, gdy skręcała na parking za ratuszem. – Wyglądało to tak jakby się zagapiła – relacjonuje świadek, dodając, że dziewczyna miała uprawnienia do kierowanie motocyklem i założony na głowie kask.

Kobieta była przytomna, uskarżała się na bóle. Pomocy udzieli jej przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu jest też policja i straż.

6 komentarzy

 1. A skąd świadek zdarzenia wiedział że kierujący ma uprawnienia???

 2. lowiczak123

  zakazać jazdy na motórach !!!! zakazać raz na zawsze. Karać za myślozbrodnie o motórach !!!

 3. Dokładnie tak abc… Każdy może się zagapić i spowodować wypadek… Jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami.

 4. mieszkaniec

  motocykle jeżdzą po mieście jak chcą, urządzane są wyścigi po starorzeczu, błoniach, zduńskiej, trójkącie i koziej. palą gumę, wyją tymi wydechami. a no i najważniejsze – bardzo szybko jeżdżą. nie ma sie co dziwić że potem są wypadki. władzom najwyraźniej nie przeszkadza tor motocyklowy w centrum miasta.

  • A kierowcy samochodów nie powodują wypadków, co nie? Gumy nie palą i wyścigów nie organizują?! Zastanów się co piszesz! Brakuje Ci logiki…

   • Mieszkaniec

    Poczekamy aż pod twoim oknem będą palić gumę o 23 czy będzie Ci się to podobac. Ja mówię nie dla motocyklow w mieście.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.