Dzisiaj, ok. godz. 16.00 przy ul. Mostowej w Łowiczu doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna uderzył w tablicę ogłoszeniową.

Jak pierwsi na miejscu zjawili się strażacy, którzy udzielili mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomoc, aż do przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. Świadek zdarzenia mówił nam, że mężczyzna był przytomny, uskarżał się na ból. Został zabrany karetką do szpitala w Skierniewicach.

Udało nam się dowiedzieć, że motocyklem na łowickich numerach rejestracyjnych poruszał się ok. 64-letni mężczyzna.

Na miejscu działały 2 zastępy straży z PSP Łowicz, policja i pogotowie.

AKTUALIZACJA:

Policja przekazała nam, że wstępne ustalenia wskazują na to, że 64-letni mieszkaniec powiatu łowickiego poruszający się motorowerem Yamasaki nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego zawadził o krawężnik i uderzył w tablicę ogłoszeniową. Pierwsze badanie wykazało u niego ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie.

 

10 komentarzy

  1. zdziwiony

    Yawasaki – ??? to jest taka marka ??

  2. Nie dość że się nadoił jak świnia to jeszcze usiadł na motorze. Ale jaja. To chyba kompletne bezmózgowie.

  3. Łowiczanka

    To tak się napruł?

  4. Taaaa wszędzie ten brak ostrożności i wysokie krawężniki i tablice ogłoszeniowe i skrzyżowania i inni kierowcy i piesi i pewnie Tusk… Kto by tam zważał na promile…

  5. Najpierw rowerem za krowami, a później na drogę. Krowy nie wyczują promili. Promili zabrakło i jechał uzupełnić w Łowiczu, a wylądował w Skierniewicach.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.