Gradem goli zasypał Pelikan-2003 Łowicz drużynę MULKS Łask podczas meczu 12. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych, rozegranym u siebie w sobotę, 3 czerwca 2017 roku, a mogło być ich jeszcze więcej. Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego pokonali gości 6:1. Wygrana i zdobyte trzy punkty pozwoliły biało-zielonym wspiąć się o jedno oczko w górę w tabeli rozgrywek ligowych, czyli na miejsce drugie.

Łowiczanie szarżę na bramkę rywala rozpoczęli od pierwszych sekund gry i szybko wyszli na prowadzenie. Już w 2. minucie skutecznym strzałem popisał się Krystian Kruk, który zresztą zdobył aż pięć goli w tym spotkaniu. Wprawdzie goście nie poddawali się bez walki i utrudniali, jak mogli przejęcie piłki biało-zielonym, co raz przełożyło się nawet na  bramkę, ale sił nie starczyło im na długo. Do przerwy Pelikan prowadził 3:1, a w drugiej połowie padły kolejne trzy bramki, mimo że na boisko weszli nieco mniej doświadczeni zawodnicy rezerwowi. Jeden z goli, w 60. minucie, zapisał na swoje konto Paweł Graczyk.

– Uzyskaliśmy wysoki wynik, ale w pierwszej połowie zespół nieco zlekceważył przeciwnika. Po bramce w drugiej minucie myśleliśmy, że nam wszystko gładko pójdzie, ale zespół z Łasku nam w tym przeszkadzał. Dopiero w drugiej części pierwszej połowy spotkania wszystko wróciło do normy. Po przerwie w większej części grali zawodnicy rezerwowi, gdyż w środę gramy mecz z Widzewem, na który mocno się nastawiamy. To spotkanie można było wyżej wygrać, ale zadowalamy się tym co jest. Nie ulega wątpliwości natomiast, że nasza przewaga była ogromna i w przeważającej mierze to my byliśmy w posiadaniu piłki – ocenił po meczu trener Ługowski.

12. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
MUKS Pelikan-2003 Łowicz – MULKS Łask 6:1 (3:1); br.: Krystian Kruk 5 (2, 15, 33, 42 i 65) i Paweł Graczyk (60) – (27).
Pelikan: Oskar Pilny – Marcel Frątczak, Bartosz Wojciechowski, Kacper Olak, Szymon Dębski – Marcel Wnuk, Paweł Graczyk, Kacper Kosmowski, Mateusz Kołaczyk, Jan Zagajewski – Krystian Kruk. Na zmiany wchodzili: Mikołaj Pietrzak – Antoni Knera, Jonathan Politowicz, Bartosz Tomaszkiewicz, Przemysław Kutkowski i Filip Stobiecki.

młodszych C2 (2017.06.06-07):
MUKS Pelikan-2003 Łowicz – RTS Widzew Łódź (śr, godz. 18.00)
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki – MLKS Widok Skierniewice (wt, godz. 19.00)

13. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 (2017.06.10-11):
MUKS Pelikan-2003 Łowicz – AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (s, godz. 15.00)
RTS Widzew Łódź – UKS AP Piotrków Trybunalski (s, godz. 10.00)
MULKS Łask – WKS Wieluń (s, godz. 11.00)
MGUKS Pogoń Zduńska Wola – MLKS Widok Skierniewice (n, godz. 11.00)

Zaległe mecze 11. kolejki II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 (2017.06.13):
MUKS Pelikan-2003 Łowicz – MGUKS Pogoń Zduńska Wola (śr, godz. 18.00)
RTS Widzew Łódź – WKS Wieluń (śr, godz. 17.30)