W upalną niedzielę, 2 czerwca 2019 roku, zakończyła się 12. edycja turnieju Deichmann U7 Minimistrzostwa, w którym wystartowała najmłodsza drużyna UKS AP Champions Łowicz.

Fot.: UKS AP Champions Łowicz.

Podopieczni trenera Daniela Kosiorka, pod szyldem Ekwadoru,  rozegrali trzy ostatnie mecze. Mimo ogromnego zaangażowania drużynie udało się osiągnąć tylko jeden remis, a w pozostałych dwóch spotkaniach przegrali. Ale nie wynik w tych zawodach był najważniejszy. Chłopcy trenują ze sobą od niedawna i muszą nauczyć się grać zespołowo, zdobywać doświadczenie w grze z innymi zespołami, a przy okazji dobrze się bawić. I to się udało…

– Każdy mecz był bardzo trudny, upał dawał o sobie znać ale chłopcy dawali z siebie 120 %. Na zakończenie każdy otrzymał medal oraz dyplom, a dla drużyny otrzymaliśmy wielki puchar. Za rok na pewno wrócimy! – podsumował trener Kosiorek.

Turniej zakończył się oficjalną ceremonią zamknięcia, podczas której wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i medale oraz puchar dla drużyny.

6. kolejka Deichmann U7:
Ekwador – Mikronezja 4:5; br.: Aleksander Gala 2 i Bartłomiej Kamiński 2.
Ekwador – Szwajcaria 0:6
Ekwador – Anglia 7:7; br.: Aleksander Gala 5 i Arkadiusz Stępień 2.

UKS AP Champions Łowicz w składzie: Kacper Nowka, Fabian Gotowiec, Kacper Wróbel, Wojciech Grzelak, Bronisław Mańkowski, Bartłomiej Kamiński, Aleksander Gala, Arkadiusz Stępień, Filip Kosiński, Aleksander Gala, Jan Stawicki i Bartłomiej Wójcik – trenerem jest Daniel Kosiorek.

Fot.: UKS AP Champions Łowicz.
Fot.: UKS AP Champions Łowicz.
Fot.: UKS AP Champions Łowicz.

Komentowanie nie jest możliwe.