38-letnia kobieta zleciła uśmiercenie psa znajomemu. Ona jak i 37-letni mężczyzna zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy policji.

Zatrzymana 38-letnia kobieta.fot. Policja

16 kwietnia 2019 roku ok godz. 22.00 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o znalezieniu na jednej z posesji w Żychlinie martwego psa. Dyżurny skierował na miejsce patrol policji, który potwierdził informację – przed jednym z pustostanów w worku znajdował się martwy pies ze sznurkiem zawiązanym na szyi.

Już 19 kwietnia, dzięki zabezpieczeniu śladów, szczegółowym oględzinom miejsca gdzie znaleziono worek z martwym zwierzęciem oraz podjętym działaniom operacyjnym kryminalni ustalili sprawców. Okazali się nimi 38-letnia kobieta, mieszkanka Żychlina – właścicielka zwierzęcia, oraz 37-letni mężczyzna z Żychlina. Kobieta zleciła mu zabicie psa, dostarczając narzędzie worek i sznur.

Oboje usłyszą zarzuty zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

13 komentarzy

 1. Egzorcysta

  Ofiaro mafii lowickiej(a moze losu?)za odpowiednia oplata moge z ciebie wygonic diabla,ktory sie w tobie usadowil!

 2. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje: ” psychiatra
  21 kwietnia 2019 at 06:04 · Reply
  chcialbym lepiej cię poznać” – idz pierwszy i pochwal się jak tam było, dzieci były od ciebie pierwsze krzycząc na osiedlu..psychol etc. a inni odsyłali do Sochaczewa bo tam mają znajomośći -więc?! Odpowiadam krótko i na temat.. ja z FAKTAMI NIE DYSKUTUJE bo się nadzwyczajnie na swiecie nie da!! Psychiatria to mafijna specjalność.

 3. ofiara mafii łowickiej

  c.d. W mieszkaniach,tam gdzie przebywam jest wielki głośny świst – ON IDZIE ZA MNĄ! Nawet jest u mamy -40km Jest w aucie/ach/ które jeżdżą tak jak mafia pozwoli -piski,trzaski,obroty,złe odpalanie,wycie etc. SZARAŃCZA! Jest to podłe,świńskie i niskie,3 lata temu wynająłem działkę, zastałem kompletną normalność. Po krótkim czasie mafia organizuje dłuższą akcję – sami przecież by nic nie zrobili- i co się ,stało?! Pojawił się SWIST!,znany świst.Potem kontrola nad gniazdkami etc. W moim mieszkaniu jest pełen podsłuch i monitoring.Na tę chwilę tyle.Piszę to z pelną odpowiedzialnością!.

 4. ofiara mafii łowickiej

  ~~Anonim nie ogarnia, ale nie martw się …cierpliwości. Były już nawet grozby karalne,że mnie połamią. Mija 14 lat, tyle czasu już panuje i zniewala miejscową ludność /dzieci też!!!/ mafia, skorumpowała wszystko co się rusza. Dziś już dzieci, młodzież skorumpowanych rodziców potrafią w jednej minucie podjąć monitorowanie osiedla,miasta etc. Rotacja mieszkaniami,ludnością.autami, niby firmami -PRZEOGROMNA.Na placu zabaw już od godz 7(!!) rano jest przynajmniej jedno dziecko z dorosłą osobą, temp. -10 +30 deszczu z silnym porwistym wiatrem nie odstrasza towarzystwa. To jest monitoring. c.d.

 5. to odpady sa

  pokazaj mordy tych odpadow bo to nie ludzie !!!

 6. Po co ona ma psa a potem go zabijają może ktoś inny by się ucieszył

 7. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje: “Łukasz
  19 kwietnia 2019 at 18:23 · Reply
  “Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem.”
  – A na czyje zlecenie, w Łowiczu oś.Kostka też, skorumpowana zaraza /mieszkańcy/ śledzi, monitoruje, nęka, bije, zastrasza -w tym jest zorganizowana grupa przestępcza /opinia prawna / bl.21. Grupa ta -kilka rodzin- przeszła już do “podziemia”. Nagle z dnia na dzień -murzyn zrobił swoje. Dziś jest Wielki Piatek więc starczy na dziś. Wkrótce obszerne relacje. Zieje zgrozą!

 8. “Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem.”

  Samuel Johnson

 9. Jak tak można? Czym oni się kierowali ? To nie jest normalne !!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.