Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Piotra Piotrowskiego, 36-letniego mieszkańca Brzezin z gminy Sanniki.

Zdjęcie udostępniła KPP w Gostyninie

W sobotę 19 października około godziny 17 wyjechał z domu ciężarówką na giełdę warzywną w Broniszach koło Warszawy. Po tym, jak przenocował w samochodzie, był jeszcze widziany następnego dnia około godziny 5 rano na terenie giełdy, przy okazji handlu warzywami. Potem zostawił otwarty pojazd z kluczykami i swoje dokumenty, a dalsze informacje o nim nie są znane. – Do chwili obecnej nie jest znane jego miejsce pobytu i nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje podkom. Dorota Słomkowska z KPP w Gostyninie.

Poszukiwany ma ok. 170 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, nie nosi zarostu, ma krótkie włosy i ciemne oczy. Znakiem szczególnym może być niepełne uzębienie. W chwili zaginięcia ubrany był w czarno-zielone klapki, jasne skarpety, krótkie spodenki koloru granatowego, czarną bluzę z kapturem i białym napisem z przodu.

Wszelkie informacje o zaginionym należy kierować do KPP w Gostyninie na numer telefonu: 24 26 11 222 lub na numer alarmowy: 997 lub 112.

1 komentarz

  1. Oby odnalazł się cały i zdrowy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.