Jeszcze tylko do najbliższego wtorku, 11 maja przyjmowane są zapisy na akcję Bezpieczna Kobieta – cykl szkoleń z samoobrony i z zagadnień osobistego bezpieczeństwa. Organizatorzy są zaskoczeni dużym zainteresowaniem akcją.

 

– Myśleliśmy, że ciężko będzie zebrać grupę 50 kobiet, tymczasem do tej chwili zapisało się około 80 osób – powiedział nam organizujący akcję szef Łowickiej Akademii Sportu Kamil Sobol. Współorganizatorami akcji jest łowicka policja oraz szkoła policealna z ul. Ułańskiej.

Pierwsze spotkanie organizacyjne z pokazem samoobrony oraz pierwszymi zajęciami zaplanowane jest na piątek, 14 maja na godzinę 18.00 w II LO – “Medyku” przy ul. Ułańskiej w Łowiczu. Tam też zostanie ustalony grafik kolejnych pięciu spotkań. – Nie chcemy żadnej z pań odesłać z kwitkiem. Okazało się, że zainteresowanie społeczne akcją jest duże. Będziemy cyklicznie organizować tego typu szkolenia – powiedział nam Kamil Sobol.

Kobiety zainteresowane akcją powinny zgłosić się osobiście do sekretariatu Szkoły Policealnej Samorządu Województwa Łódzkiego przy ul. Ułańskiej 2 lub do recepcji Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

 

Dodatkowych informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu rzeczniczki prasowej KPP w Łowiczu Urszuli Szymczak 46 / 830-95-55 lub w Łowickiej Akademii Sportu, tel. 508-717-277, e -mail: info@lowiczsportacademy.pl

(Marcin A. Kucharski | marcin.kucharski@lowiczanin.info)

Komentowanie nie jest możliwe.