W sobotę, 29 kwietnia 2017 roku, podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego rozegrają 25. kolejkę III ligi. Tym razem rywalem będzie Mazurski Klub Sportowy Ełk. Spotkanie planowane jest na godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Ełku przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 27.

Fot.: Gogo

25. kolejka III ligi – grupa I (2017.04.29-30):
MKS Ełk – KS Pelikan Łowicz (s, godz. 17.00)
PWKS Huragan Wołomin – MLKS Motor Lubawa (s, godz. 11.00)
Legia II Warszawa – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (s, godz. 12.00)
KS Ursus Warszawa – RTS Widzew Łódź (s, godz. 15.00)
MKS Kaczkan Huragan Morąg – KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (s, godz. 17.00)
ŁKS 1926 Łomża – MMKS Concordia 1987 Elbląg (s, godz. 17.00)
Jagiellonia II Białystok – TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (n, godz. 13.00)
ŁKS Łódź – OKS Sokół Ostróda (n, godz. 16.00)
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (n, godz. 17.00)

1. ŁKS Łódź (2) 24 54 46-11
2. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubuskie (1) 24 52 58-25
3. RTS Widzew Łódź (3) 24 48 42-26
4. Legia II Warszawa (4) 24 46 48-30
5. OKS Sokół Ostróda (5) 24 41 42-26
6. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (6) 24 39 36-22
7. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (7) 24 36 40-27
8. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (11) 24 36 35-23
9. Jagiellonia II Białystok (8) 24 35 24-29
10. MKS Kaczkan Huragan Morąg (9) 24 34 31-23
11. KS Pelikan Łowicz (10) 24 34 28-25
12. MKS Ełk (12) 24 33 33-30
13. KS Ursus Warszawa (14) 24 26 29-31
14. ŁKS 1926 Łomża (13) 24 26 20-26
15. MMKS Concordia 1987 Elbląg (15) 24 23 40-45
16. MKS Ruch Wysokie Mazowieckie (16) 24 17 18-50
17. PWKS Huragan Wołomin (17) 24 12 12-62
18. MLKS Motor Lubawa (18) 24  3  8-79


26. kolejka III ligi – grupa I (2017.05.03):
KS Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa (śr, godz. 11.15)
OKS Sokół Ostróda – MKS Kaczkan Huragan Morąg (śr, godz. 15.00)
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – ŁKS 1926 Łomża (śr, godz. 16.00)
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – MKS Ełk (śr, godz. 16.00)
MMKS Concordia 1987 Elbląg KS Ursus Warszawa (śr, godz. 17.00)
MLKS Motor LubawaMKS Ruch Wysokie Mazowieckie (śr, godz. 17.00)
TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź (śr, godz. 17.00)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok (śr, godz. 18.00)
RTS Widzew Łódź – PWKS Huragan Wołomin (śr, godz. 19.10)

Komentowanie nie jest możliwe.