Jeden z czytelników poprosił redakcję NŁ o przyjrzenie się sprawie banerów wyborczych Olgi Kołoszczyk, kandydatki do Sejmu RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, które zostały rozwieszone na terenie Łowicza.

Jest na nich napisane „Z Łowicza do Sejmu RP”. Kandydatka mieszka na terenie gminy Błaszki w powiecie sieradzkim, jest przewodniczącą Rady Powiatu Sieradzkiego. Podobne banery zostały wywieszone także w innych miastach w okręgu wyborczym nr 11, z którego Olga Kołoszczyk kandyduje, tyle że na każdym z nich pojawia się inne miasto, np. Zgierz, Pabianice, Kutno.

– Jest to taki sprytny „myk kampanijny” – powiedziała nam osoba zaangażowana w kampanię wyborczą Olgi Kołoszczyk, która wolała pozostać anonimowa. Ta sama osoba tłumaczy, że na banerze widnieje hasło „Z Łowicza do Sejmu RP”, co należy interpretować, że Łowicz jest jednym z miast, w którym kandydatka walczy o głosy.

Podobnie sprawę tłumaczy Olga Kołoszczyk, o której za sprawą banerów zrobiło się ostatnio głośno w mediach społecznościowych i na portalach ogólnopolskich gazet. – Zgodnie z ordynacją wyborczą, określającą okręgi wyborcze, jestem kandydatką do sejmu ze wszystkich miejscowości, które okręg obejmuje – przekonuje.

16 komentarzy

 1. Jest 14 sta na liscie… i tak nie ma szans

 2. Kanciara, ale to w ichnej partii normalne

 3. No przecież białe jest czarne.

 4. Dobrowolski

  Kiedyś nazywano to kłamstwem. Dziś wielu próbuje to relatywizować. I nie mają znaczenia barwy partyjne.

 5. To prawda PIS stosuje dozwolone myki,natomiast Partia Oszustów łże na wydrę,da nawet d.. aby do koryta się dostać.Niedoczekanie zgrai rozbójniczej.

 6. córka leśniczego

 7. Ta pani żadnego przestępstwa nie popełniła a ma prawo także reklamować się w Łowiczu bo to jej okręg wyborczy natomiast jest inna strona tego medalu bardziej obrzydliwa to to,że tej pani zaufało ileś tam osób aby ich reprezentowała w powiecie a ona teraz ich ma w czterech literach dla stołka w sejmie.Uważam,że żaden kandydat który w ubiegłym roku został radnym a teraz pcha się do sejmu czy senatu nie powinien dostać żadnego głosu bo on według mnie oszukał swojego wyborcę.

 8. Jak tylko dostaną się do sejmu – zapominają o wyborcach. Z mojego głosu już nigdy więcej żaden karierowicz nie skorzysta. Nie pobieram 500 plus, na 13-tkę emerycką jeszcze za młody więc nie jest mi dane skorzystać z rozdawnictwa pisowskiego. Ale za to wbrew naszej woli w mojej rodzinie zagnieździła się choroba, ciężka i straszna. I przekonałem się, jak kiepsko działa służba zdrowia w tym naszym kraju, człowiek, który zachoruje po pół roku traci pracę i zaczyna się nad nim pastwić Zus.(orzeczenie produkuje w 15 minut). Chory przewlekle człowiek, który dla ZUSU nie rokuje powrotu do pracy, zamiast pensji np. 2 tys. ma w perspektywie rencinę 800 zł. I musi za to żyć i się leczyć – prywatnie, bo lekarz “prowadzący” nawet nie ogląda płyt z badań bo ma na pacjenta 10 min raz na miesiąc. Metody leczenia u nas daleko w tyle w porównaniu nawet z Czechami. Cieszcie się z obiecanej pensji 4 tys. , ale nie chorujcie. Bo wtedy czar pryśnie…

 9. Jack Black

  Olga, idź w PiS du, a nie do sejmu, kłamczucho

 10. Kubuś Puchatek

  Czy taka infantylna idiotka z gminy Błaszki zdaje sobie sprawę z tego, że robi krzywdę całemu PiS-owi? Tym bardziej, że z czternastki ma szanse na wejście do Sejmu, jak Kubuś Puchatek w znalezieniu się w załodze rosyjskiego statku kosmicznego w wyprawie na księżyc.

  • Nie takie numery pisowni nie zaszkodziły więc i ten nie zaszkodzi. A dzięki temu mykowi osoba o której istnieniu wiedziało niedawno niewiele osób znana jest teraz w całej Polsce.

 11. Oj tam, oj tam 😀

 12. Wierna córa Prezesa ….. czyli prawa inaczej

 13. Myk wyborczy czy tzw. “chłyt marketingowy”, a pani jest zewsząd. Nawet jeśli to dozwolone w ordynacji mnie się to nie podoba,ktoś sobie naszym miastem reklamę robi

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.