34-letni mężczyzna na jednym z portali groził warszawskiemu policjantowi i nawoływał do przestępstwa na jego szkodę. Został jednak zatrzymany przez łódzkich i skierniewickich kryminalnych.

fot. KPP Skierniewice

W poniedziałek, 18 maja, kilka minut przed godziną 22.00, kryminalni zatrzymali go na terenie gminy Bolimów, kiedy wracał do domu. Mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych, znieważenia funkcjonariusza i publicznego nawoływania do przestępstwa.

Podejrzany jest osobą o bogatej przeszłości kryminalnej. Obecnie utrzymuje się z prac dorywczych. Podczas przesłuchania przyznał się do winy i wyraził skruchę. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Przestępstwo, które popełnił jest zagrożone karą do 2 lat więzienia.

Jak ustaliliśmy, funkcjonariusz o którym mowa, uczestniczył w zabezpieczaniu strajku przedsiębiorców w Warszawie. Nie udało nam się jednak dowiedzieć, czy to właśnie ten fakt, czy też ogólna „niechęć do munduru” wpłynęły na publikacje 34-latka w sieci.

fot. KPP Skierniewice

12 komentarzy

 1. Konstytucja Prawo do Człowieka. Każdy ma prawo do swoje zdanie i ma prawo się wypowiedzieć i prawo głosu. Policjant pracownik publiczny wykonuje swoją pracę jak sprzątaczka kucharz szwaczka i to nie znaczy że możemy tych ludzi pomawiać i obrażać, możemy wyrazić swoje zdanie na dany temat. W Rząd czy prezydenta wybraliśmy my ludzie Polacy, Niech każdy głosuje i wybiera kogo chce, a nie teraz PiS czy PO czy inni i narzekanie. W Wybierajcie tak i głosujcie by było wam dobrze. A Policja i inne służby mundurowe muszą być i muszą być kary i to surowe kary za przestępstwa bo strach będzie z domu wyjść po 20.00.

 2. Przerazajace,na co pozwala sobie ta targowica z opozycji.Karac ich!

 3. Marlenko partie ci się pomyliły,to co piszesz tyczy się właśnie lewicy,PO-PSL,różnych Bolków,afery FOZ,gazowej i innych ogromnych na szkodę Polski.A pieniędzy dla Polaków nie było,ginęły w kieszeniach tamtej elity rządowej.Kasta sędziowska uwikłana,więc byli bezkarni.Teraz pali się wam grunt pod nogami(po tym co piszesz jesteś jedną z nich),bo wszyscy Polacy mają nadzieję,że wreszcie rozliczą tych zdrajców,ubeków i złodziei.Żyłem za rządów tych parii,to nie mogę już przesłuchać kłamstw tej obrzydliwej złodziejskiej opozycji,która ma Polskę gdzieś),patrzy na swoje korzyści,a to co robią odwracają na PiS,najlepszy rząd,jaki mieliśmy.Dawno powinniście siedzieć,nawet za te kłamstwa,szkalowanie Polski i władzy demokratycznie wybranej.Za waszych rządów strzelano do ludzi z gumowych kul i zamykano za nazwanie waszego prezydenta swinia

 4. to co sie dzieje w panstwie piss jest przerazajace

 5. Kłania się Stasiek że Stachlewa

  Jak słuńce Peru demonstracje gunieło, to takiego wycia nie beło.

 6. Marlena

  Czemu sie dziwicie,PiS obsadzil wszystko swoimi ,a policja to Kaminski,ulaskawiony PRZED wyrokiem przez dlugopis.PiS walczy o zycie a wiedza,ze beda dlugo siedziec.Kazda demonstarcja to bezsenne noce dla wielu pan i panow z tej organizacji

 7. Jest super

  …”Policja surowo karze złych prxestępców…”

 8. Jest super

  Wszyscy są wspaniali i wszystko robią dobrze .”Jest super jest super więc o co ci chodz ?i”

 9. ofiara mafii łowickiej

  Jak nastąpiło znieważenie funkcjonariusza publicznego to wkrótce nastepuje zatrzymanie winnego.
  A jak ja ,od lat, przekazuje – tu na tym portalu – informacje dotyczące sytuacji na os.Kostka i nie tylko? A jak piszę o wykorzystywanych dzieciach do śledzenia ofiary mafijnej? – w tym przypadku był jeden odzew – “nie chcesz publiczne mówić czy się boisz” -, Jak piszę o codziennym nękaniu, f i l m o w a n i u. Biciu, s l e d z e n i u, podsłuchiwaniu, monitorowaniu nagminnym korumpowaniu starszych ludzi, młodziutkich matek z dziecmi , o zgrozo -mechaników samochodowych, ostatnio napisałem jak jestem leczony, kamerka samochodowa nagrywa na tyle na ile MAFIA pozwoli -wczoraj ruszam z osiedla, kamerka zaczęła nagrywać przy wyjeżdzie/bl22/, powrót nagrywała do bl.14/19 dalej już nie. W obu przypadkach odbywały się akcje skorumpowanej zarazy. Ostatnio “polubiły” mnie hulajnogi, a raczej ich użytkownicy. Okazuje się, że Policja dogląda portal tylko, że reaguje na krzywdę swoich, a znęcanie się nad mafijną ofiarą kwituje, cytuje: ” a może pan jest konfliktowy?To tak w telegraficznym skrócie.
  Czekam na komentarze typu; do psychiatry etcetc.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.