Piłkarze LZS Victoria Bielawy – zdobywcy III miejsca w Mistrzostwach Polski w halowej piłce nożnej wraz z trenerem Pawłem Janikowskim przekazali na ręce wójta i najważniejszych urzędników gminy Bielawy swoje trofea: puchar, dyplom i medal.

By tego dokonać, kilkuosobowa reprezentacja drużyny pojawiła się na ostatniej w 2016 r. sesji Rady Gminy Bielawy, która odbywała się w urzędzie dziś, 28 grudnia. Sportowcy stawili się na miejscu w składzie: Robert Liberski, Michał Warda, Mateusz Antczak, Kamil Rybus i Piotr Kociak, który jest prezesem Victorii, a zarazem gminnym radnym.

Trener Janikowski, który od pół roku kieruje drużyną, opowiadał o tym, że udział w mistrzostwach był wspaniałym przeżyciem dla tych ludzi i wspaniałą promocją gminy. Chwalił także zaangażowanie prezesa Kociaka w prowadzenie klubu i organizację wyjazdu 5-6 grudnia na mistrzostwa do Słupska.

I miejsce zajęła w nich i tytuł Mistrza Polski zdobyła Victoria Skarszew z woj. wielkopolskiego, a miejsce II – Victoria Laski, również z woj. wielkopolskiego.

Po przemówieniu Pawła Janikowskiego, zawodnicy swój puchar przekazali na ręce wójta gminy Sylwestra Kubińskiego, medalem udekorowali sekretarz gminy Stanisławę Błaszczyk, a pamiątkową przypinką – skarbnik gminy Dorotę Kubiak. Gest drużyny i barwną relację trenera przyjęto gromkimi oklaskami, sportowcom składano gratulacje życząc im kolejnych sukcesów.

1 komentarz

  1. Hola hola. Chyba mistrzowie swiata to sa hehehe. To byĺ turniej drużyn mających w nazwie człon Victoria a nie mistrzostwa Polski hehehehe…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.