Rekordowo liczną publiczność miały zawody Pucharu Polski Strongman odbywające się na stadionie w Nieborowie. Przybyłe na zawody osoby parkowały na wszystkich drogach dojazdowych w okolicach stadionu, chwilowo skutecznie je blokując. 

W zawodach bierze w nich udział 6 zawodników, w tym łowiczanin Konrad Karwat. To właśnie on wygrał dwie pierwsze konkurencje : przeciąganie TIR-a oraz belkę, w której zaliczył jako jedyny 170 kg.

Pozostałe konkurencje to spacer farmera, martwy ciąg i zegar. Wyniki tych zmagań poznamy około godz. 19.

Sędzią zawodów jest m.in. Mariusz Pudzianowski. Publiczność – dorośli i dzieci mieli okazję spróbować swoich sił w konkursach, do których ich zaproszono. Podnosili oczywiście znacznie mniejsze ciężary. 

https://youtu.be/3n5Odyw8hnc

10 komentarzy

 1. Pani Monisiu aja byłem na tej imprezie dla plebsu , bardzo mi się podobało.O godzinie 19-tej była w kościele w Nieborowie opera łódzka dla elit Ja jako plebs też tam byłem.I choć trochę w prostacki sposób przeżywałem tą ucztę duchową siedząc na stopniu od konfesjonału.Czy Pani też może tam była???

 2. A może tą siłę lepiej wykorzystać przy podorywce, byłoby ekologicznie.

 3. Zainteresowanie zdecydowanie przerosło oczekiwania organizatorów, ale świadczy to o tym ze jest u nas zapotrzebowanie na coś innego niż tylko dożynki. Tego dnia był w Nieborowie jeszcze wyścig kolarski i koncert muzyki barokowej – dla każdego coś do wyboru, ważne ze da się organizować ciekawe wydarzenia bez udziału Martyniuka 😉 liczę na powtórkę za rok.

 4. “Przybyłe na nie zawody osoby…” – Pani Redaktor, dziwna ta polszczyzna…

 5. Rozrywka niskich lotów dla plebsu. Takie czasy niestety.

 6. Kolega z kryminału

  Pudzian idzie na emeryturę i d.. py nie zawracaj tym dyskiem!

 7. Następny raz weź drabinę.

 8. Zawody i zawodnicy super ale organizacja i zabezpieczenie imprezy totalna lipa pojechałem z dziećmi aby mogli podziwiać sportowców podczas zmagań ale niestety boisko zamknięte siatką oblezona przez roslych Panów i z oglądania lipa pozdrawiam organizatorów

  • Jak coś to poprawnie “dzieci mogły podziwiać “, a nie mogli podziwiać 😂, nie na wszystkich imprezach pierwszeństwo 500+!