Na boisku w Jackowicach trwają dzisiaj, w niedzielę, 7 lipca Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze gminy Zduny. Najpierw rywalizowali ze sobą druhowie z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Później w szranki stanęli starci druhowie i druhny.

Zawody rozpoczęły się ju około godz. 9. Jednostki OSP z gminy Zduny wystawiły 7 drużyn w grupie chłopców MDP, wystartowały również 2 drużyny dziewczęce.

W rywalizacji dorosłych druhów do startu przystąpiło 19 drużyn.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszej części zawodów.
Więcej w najbliższym numerze Nowego Łowiczanina.

AKTUALIZACJA:
Wyniki zawodów:

Najlepsze drużyny:

3 komentarze

  1. Oszustwo

    Do pana sędziego głównego zawodów OSP Wiesława Ł. Jak to jest że z pana jednostki OSP Wicie startuje zawodniczka w zawodach gminy Chąśno (OSP Golensko), startuje w zawodach gminy Zduny (OSP Złakòw Kość) i pan udajesz że nic nie widzisz, gdzie masz regulamin gdzie konsekwencję. To samo będzie na zawodach w gminie Kocierzew i pewnie w gminie Łowicz.

    • można być członkiem nie jednego OSP, można startować w drużynach w którym jest członkiem.
      Będzie tylko musiała wybrać na zawodach powiatowych, czy będzie startowała w OSP Goleńsko czy OSP Złaków Kościelny. Radzę na początek zapoznać się z zasadami, a dopiero publicznie wylewać swój ból czterech liter. Skoro to takie straszne oszustwo, powinno być zgłoszone podczas zawodów do namiotu sędziowskiego

    • Tak, startowałam w dwóch różnych jednostkach, w dwóch różnych gminach, w dwóch w ogóle nie mających ze sobą bezpośredniego powiązania zawodach – słuszna uwaga. Ale co ma do tego główny sędzia? Niestety nie startuje w OSP Wicie, także będąc członkiem innego OSP, kto zabroni mi startować w zawodach reprezentując właśnie tę jednostkę? Nieznajomość regulaminu niestety szkodzi i wprowadza zamęt, jak ten komentarz wyżej. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie prywatnie, albo od razu zgłaszać sędziemu na zawodach. Pisanie komentarzy po fakcie nic nie wnosi 😉 Pozdrawiam serdecznie ❤️

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.