Już w najbliższą niedzielę 7 lipca o godz. 14 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kocierzewie Płd. rozpocznie się Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy. Impreza o takim charakterze będzie organizowana w tej gminie po raz pierwszy.

Planowana jest rywalizacja „na wesoło” pomiędzy sołectwami, które wezmą udział w konkurencjach, takich jak slalom z rekwizytami, bieg w workach czy „Familiada”. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi o godz. 18.30, zaś pół godziny później rozpocznie się koncert zespołu Milano.

W rywalizacji mogą wziąć udział 10-osobowe delegacje sołectw z terenu gminy Kocierzew Płd. Wójt Agnieszka Wojda powiedziała nam, że w środę rano zgłoszonych było 9 drużyn (wszystkich sołectw jest w gminie 19). Zapisy potrwają do piątku do godz. 12.

Przez całą imprezę do dyspozycji mieszkańców będzie wiele atrakcji, takich jak zabawy dla dzieci z Wodzirejem Arkiem, malowanie twarzy, występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kocierzewie Płd., pokaz działań ratowniczych w wykonaniu strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Łowiczu, lody, wata cukrowa i poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich.

1 komentarz

  1. z gminy

    moze być fajnie 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.