21-letni motocyklista z powiatu łowickiego trafił do szpitala w Zgierzu, po tym jak zderzył się z wyjeżdżającym ze stacji paliw samochodem osobowym Peugeot Partner. Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 października, ok. godz. 19 na drodze krajowej nr 14 w Domaniewicach.

Fot. OSP KSRG Domaniewice

Policja ustaliła, że motocyklista jechał od Głowna w kierunku Domaniewic. Wyjeżdżający ze stacji paliw 38-letni mieszkaniec naszego powiatu, kierujący samochodem osobowym Peugeot Partner, nie udzielił mu pierwszeństwa, doprowadzając do zderzenia. Motocyklista trafił do szpitala w Zgierzu, jednak po przebadaniu mógł wrócić do domu. Obaj kierujący byli trzeźwi. Przeciwko sprawcy zdarzenia prowadzone będzie postępowanie o wykroczenie.

Do kolizji doszło wczoraj także na DK 70 w Bełchowie. Jej przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. 45-letnia mieszkanka Skierniewic, kierująca Mazdą uderzyła w tył skręcającego w drogę powiatową Mercedesa, za kierownicą którego siedział 40-latek z Warszawy. Kierujący byli trzeźwi, mandatem ukaraną kierującą Mazdą.

Fot. OSP KSRG Domaniewice

4 komentarze

  1. Dlaczego nikt nie wspomni o tym że kierowca z osobówki nie zastosował się do nakazu jazdy w prawo tylko ze stacji wyjechał w lewo pod zakaz przez podwójną ciągłą czym wymusił pierszeństwo na motocykliście, a po uderzeniu uciekł z miejsca zdarzenia ???

  2. Jak to nie wiadomo skąd?? Cóż to za debilne stwierdzenie??!! Kierowca auta nie ustąpił pierwszeństwa i tyle w temacie? A jeśli jechalby tir to skonczyloby się dużo gorzej….

  3. Ciekawe ile jechał motorem. Mozna sie rozgladać patrzeć w lusterka woln e a tu nagle niewiadomo skąd pojawia sie wsk i niestety doczodzi do wypadku.

    • Najpierw naucz się pisać i dopiero zabierz głos na publicznym forum a wątpliwości co do prędkości motocyklisty zachowaj dla siebie bo z kontekstu artykułu nie wynika, jaka była. Poza tym, “motor” to inaczej silnik a pojazd, który uległ wypadkowi to motocykl. Pozdrawiam.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.