Około 14 zastępów OSP z terenu powiatu łowickiego i JRG PSP w Łowiczu prowadzi obecnie działania w czterech miejscowościach, gdzie silny wiatr towarzyszący burzy, która przeszła nad naszym powiatem, częściowo zerwał dachy na budynkach.

Straż. Zdjęcie zastępcze
Straż. Zdjęcie zastępcze

Komendant PSP Jacek Szeligowski powiedział nam, że działania straży są w trakcie, już jednak usunięto drzewa i konary, które tarasowały ruch na najważniejszych drogach, m.in. na drodze krajowej nr 14 na wysokości Jamna.

Strażacy zabezpieczają dach na budynku mieszkalnym w Skaratkach pod Las w gminie Domaniewice, gdzie wiatr zerwał go na powierzchni około 40 m², działania trwają także w Łyszkowicach, gdzie dach został zerwany także z domu mieszkalnego i „osiadł” na przyłączy energetycznym. W Kocierzewie Północnym wiatr zerwał około 20 m² dachu z budynku inwentarskiego. Wiatr zerwał też znaczną część dachu na strażnicy OSP w Seligowie.

W Kalenicach silny podmuch wiatru przewrócił drzewo na samochód osobowy. Na miejsce wysłana została karetka, ale okazało się, że w chwili zdarzenia w pojeździe nikogo nie było.

4 komentarze

  1. .Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )

  2. W Zakulinie przewrócił się przystanek brawo dla monterów z UG

  3. Nowy dach na Seligowie…

  4. Krystyna

    Po pierwsze nie w Kalenicach tylko na Trzciance. Po drugie w samochodzie znajdował mężczyzna, który w chwili zdarzenia kierował tym pojadem. I kończąc na miejsce została również wezwana jednostka z OSP Kalenice.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.