Wojewódzkie Dni Seniora odbędą się w najbliższą sobotę, 24 sierpnia, w parku Błonie obok muszli koncertowej. Do Łowicza tego dnia przyjedzie nawet kilkuset seniorów.

Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim do osób w wieku 60+ z podregionu łowickiego województwa łódzkiego. Organizatorem jest Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Program Wojewódzkich Dni Seniora jest bardzo bogaty. Po oficjalnym otwarciu o godz. 10.00 rozpoczną się występy seniorów. Jako pierwszy wystąpi zespół śpiewaczy z Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu. „Nasze” seniorki wykonają piosenki: „Bystry potok”, „Gdybym miał gitarę”, „Lipka”, „Niech żyją seniorzy”. Ponadto Ewa Tomczak z grupy „Uśmiech Seniora” będzie deklamowała wiersz pt. „Kapliczka”.

Chór seniora "Radość", fot. archiwum NŁ
Chór seniora “Radość”, fot. archiwum NŁ

Później zaplanowane są występy m.in. zespołu „Brzezinianki”, Klubu Seniora „Jutrzenka” z Łyszkowic, Adama Piekuta z Dziennego Domu Seniora w Rawie Mazowieckiej, zespołu wokalnego Klubu Seniora „Jutrzenka” z Kiernozi, grupy teatralna „Karuzela Czasu” z Klubu Seniora „Rawka” i innych.

W charakterze gwiazdy wystąpi zespół VOX. Koncert planowany jest na godz. 15.00 i ma potrwać około 1,5 godziny.

2 komentarze

  1. Zawsze przed wyborami w ubiegłym roku był wojewódzki dzień seniora w Skierniewicach bo były wybory samorządowe , a teraz parlamentarne wiadomo wszystko

  2. ofiara mafii łowickiej

    No i proszę, weszliśmy już na szczebel Wojewódzki – Dozynki, Dni Seniora etc.etc.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.