Łowicki Ośrodek Kultury ogłosił listę wykonawców, którzy wystąpią w sezonie letnim na imprezach w Łowiczu. Wśród nich jest discopolowy zespół Weekend, który zdobył najwięcej Waszych głosów w internetowym plebiscycie.

Do kalendarza miejskich imprez na ten rok zostały wpisane: Boże Ciało i Dni Łowicza (w tym roku połączone, w formule 4-dniowej), Księżackie Jadło, Holi Festival z kolorowymi proszkami do posypywania się ze znajomymi, Ł Festiwal, Bzura Rock Show, Infernal Night i koncerty na dziedzińcu ŁOK.

Wiadomo na pewno, że w Łowiczu wystąpi discopolowy zespół Weekend. Ponadto: Daria Zawiałow, Ich Troje, Wilki, Lao Che, Otsochodzi, Bogdan Trojanek i Terne Roma, Dimitris Zorbas, Felivers, Hit Boyz i Maleo Reggae Rockers.

Dyrektor ŁOK Maciej Malangiewicz jeszcze nie zdradza, na których imprezach zobaczymy poszczególnych artystów. – Nie jest to pełna lista, ponieważ imprez plenerowych będzie kilka, a jeszcze wiele ustaleń przed nami – mówi.

Zespół Weekend dostał najwięcej Waszych głosów

3 komentarze

  1. Jak już chcecie to propobuje stary rynek nie nowy bo nie polega rzecz na tym żeby pokazać za każdym razem mieszkańców że jak wrócą od rodzin to szukać miejsc do parkowania ja ostatnio słyszałem całego zenka gdzie choc nie byłem przed sceną bo czekałem w aucie na drodze na miejsce parkingowe

    • Bajla Bajla

      Xyz styl wpisu fatalny. Język polski chyba nie był ulubioną lekcją. Niemniej pytanie zasadne. Wydaje się, że odpowiedź jest dość oczywista. 1. Na SR jest Bazylika. Kościołowi nie w smak hałas. Podobno świątynia drży. UM nie szkodzą TIR-y, które rozjeżdżają połowę miasta, ale jak Bazylika drży, to najpierw odcina się ruch na SR, a potem wyrzuca głośne imprezy; 2. NR jest mniejszy, więc nawet przy lichej frekwencji na zdjęciach wygląda dosyć dobrze i NŁ zawsze będzie mógł napisać, że KJK dba o naszą kulturę bo tłumy walą na koncerty.

  2. Mam nadzieję że to będzie na obrzeżach miasta A nie jak zawsze w centrum

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.