Blisko godzinę trwała dzisiaj, 23 maja, reanimacja mężczyzny, który przed godziną 10.00 został znaleziony nieprzytomny w okolicy fontanny na Nowym Rynku. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od osoby, która przechodziła tamtędy i zauważyła nieprzytomnego mężczyznę. Na miejsce przybyli policjanci i Zespół Ratownictwa Medycznego. Została podjęta reanimacja, która okazała się bezskuteczna.

– Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny i wykluczył udział osób trzecich – poinformował nas rzecznik policji w Łowiczu kom. Urszula Szymczak.

Ustaliliśmy, że zmarł 62-letni mieszkaniec Łowicza, który mieszkał w pobliżu Nowego Rynku. Od osób, które spotkaliśmy w pobliżu miejsca tragedii, a które deklarowały, że znały mężczyznę, dowiedzieliśmy się, że miał on problemy z nadużywaniem alkoholu.

2 komentarze

  1. Pytanie czy osoba zgłaszając a rozpoczeła uciskanie serca??? . W takim przypadku warto nie bać się i rozpocząć akcje ratunkową. Aktualnie nie ma obowiązku robienia sztucznego oddychania….

  2. Wiesiek przecholował…niech mu ziemia będzie lekka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.