W czwartek, 7 lutego, ok. godz. 8.00 służby interweniowały w budynku mieszkalno-gospodarczym na ul. Kaliskiej w Łowiczu, gdzie stwierdzono zgon 30-letniego mężczyzny.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

– (…) Pracownik firmy kurierskiej ujawnił wewnątrz budynku leżącego mężczyznę. Na polecenie prokuratora zwłoki 30-letniego mieszkańca Łowicza zabezpieczono – informuje nas rzecznik policji Urszula Szymczak.

Na miejscu policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Strażacy dokonali sprawdzenia pomieszczeń z użyciem detektora tlenku węgla z wynikiem negatywnym.

– Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tej sprawy – mówi nam prokurator rejonowa Magdalena Bursa. Na poniedziałek została zaplanowana sekcja zwłok mężczyzny w celu ustalenia bezpośrednich przyczyn zgonu.

7 komentarzy

 1. o co chodzi?

  Do Katarzyna- Redaktor w przyszłym tygodniu sie dowie i zapewne opublikuje aktualizację tegoż wątku i o co chodzi?A czy rodzina jest szczęśliwa z pisania o tym? Nie wiem- z całym szacunkiem dla rodziny – ale nie obwiniaj redaktora, że opublikował artykuł dotyczący tej przykrej sprawy. Wiem natomiast, że w wielu przypadkach to właśnie z publikacji prasowej rodzina dowiaduje się dopiero o śmierci bliskiego Jest to poważna sprawa skoro wszelkie czynności odbywały się pod nadzorem prokuratora. I to tyle i aż tyle.

 2. Katarzyna

  No jeszcze jakby to nie była śmierć naturalna. Niech redaktor najpierw się dowie . Rodzina na pewno z pisania o tym jest szczęśliwa.

 3. o co chodzi?

  Do Katarzyny i M – a choćby dlatego, że nie wszyscy umierają smiercią naturalną natomiast redaktor zrobił to co do niego należało – za to mu przecież płacą i taka jest jego rola.

 4. Wiadomo jak sie nazywal? 🙂

 5. Katarzyna

  Nie wiem jaki był cel ,przesłanie tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.