Zimowe szaleństwo czas zacząć! Wczoraj, 11 lutego, rozpoczęły się ferie zimowe dla uczniów m.in. z województwa łódzkiego. Wiele wskazuje na to, że uczniowie z Głowna i Strykowa w czasie wolnym od zajęć szkolnych nie będą się nudzić.

Głowno – ferie w MOK
Turniej FIFA, zabawy literacko-plastyczne, przedstawienie dla dzieci, a także warsztaty muzyczne – tak zapowiada się pierwszy tydzień ferii w Głownie. Organizatorem zabaw jest Miejski Ośrodek Kultury.

Taneczna Noc w głowieńskim MOK-u. fot. MOK Głowno

Wczoraj, 11 lutego, w głowieńskim MOK-u w godzinach wieczornych odbywała się Feryjna Noc Tańca “Gold”. W wydarzeniu uczestniczyło ok. 30 osób, które skorzystały z możliwości udziału w zajęciach tanecznych i plastycznych oraz zorganizowanych quizach.

Feryjna Noc Tańca “Gold” 2019 fot. MOK Głowno

Dziś, 12 lutego, uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w cieszącym się powodzeniem w poprzednich latach turnieju FIFA. Dodatkowo, o godzinie 11.00 rozpoczną się w placówce Bajkowe Kalambury.

Ferie w MOK-u. fot. MOK Głowno

Harmonogram zajęć na następne dni prezentuje się następująco:
– 13 lutego (środa), godz. 11.00 – przedstawienie Teatru Lalki “WidziMisię”. Spektakl pt.: “Co może zdarzyć się w starej komodzie?”. (Z powodu choroby planowany wcześniej spektakl w wykonaniu Teatru “Ganesh” został odwołany i zastąpiony przedstawieniem pt.: “Co może zdarzyć się w starej komodzie?”).
-14 lutego (czwartek), godz. 11.00 – Walentynkowe Warsztaty Plastyczne/Warsztaty perkusyjne dla dzieci
– 15 lutego (piątek), godz. 11.00 – warsztaty Pilamaya z Supełmenem.

Noc w MOK-u. fot. MOK Głowno

 

Gmina Głowno – zajęcia w Ośrodku Kultury w Bronisławowie

Jak co roku, Biblioteka i Ośrodek Kultury w Bronisławowie przygotowały ofertę zajęć feryjnych dla dzieci w wieku szkolnym (od 7 roku życia). Plan na najbliższy tydzień jest następujący:
– 12 lutego (wtorek) – “Zima w tęczowych kolorach” – zajęcia plastyczne
– 13 lutego (środa) – “Książka uczy i pomaga” – głośne czytanie
– 14 lutego (czwartek) – “Walentynka dla Ciebie” – wykonywanie kartek walentynkowych z życzeniami
15 lutego (piątek) zajęcia z papieroplastyki

Stryków: ferie z Domem Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną

Swoją ofertę dla dzieci mają również Dom Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie. Plan przedstawia się następująco:
– 12 lutego (wtorek), godz. 10.00-14.30 – Wioska Indiańska, Sterownia -zabawa samochodami zdalnie sterowanymi
– 13 lutego (środa) godz. 10.00-13.00 – Chiński Nowy Rok – spotkanie z podróżniczką i warsztaty, zajęcia plastyczne Walentynkowe Serca, próba teatrzyku feryjnego
– 14 lutego (czwartek) godz. 10.00-14.30 – Ptaki, motyle, owady – obrazki przestrzenne na walentynkowy prezent, cyrkowo walentynkowe zabawy ruchowe, Sterownia, próba teatrzyku feryjnego
– 15 lutego (piątek) godz. 10.00-13.00 – Kolorowe Maskotki – warsztaty włókiennicze, koralikowe zawieszki i magnesy warsztaty z koralikami Pyssla, próba teatrzyku feryjnego.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.