Jak już nieraz wspominaliśmy, 45-lecie działalności obchodzi w tym roku Regionalny Zespół Pieśni i Tańca “Boczki Chełmońskie”. Dzisiaj, 10 listopada, około 90 obecnych i byłych jego członków świętuje ten jubileusz w Zajeździe “Non stop” w Zabostowie Dużym.

fot. Piotr Kowalski
fot. Piotr Kowalski

Jest to już trzecie w tym roku wydarzenie z tej okazji, tym razem jednak w nieco innym charakterze, sami organizatorzy nazwali tę imprezę umownie “Zjazdem absolwentów”, choć – jak też zauważają – być może raczej należałoby ją nazwać zjazdem rodzinnym, bo zespół jest jak rodzina.

Tym razem nie ma strojów ludowych, za to nie powinno zabraknąć tańców i dobrej zabawy.

 

16 komentarzy

 1. Najbardziej dka mnie przykre jest to że każdy sobie cukruje, ach, och, rodzina itp., itd a w życiu codziennym jak wszędzie…., szara rzeczywistość, – każdy sobie rzepke skrobi, może i są jakieś pojedyncze bliższe więzi, ale to napewno nie zasługuje na miano RODZINY, i szkoda ze takich wznioslych słów używa się tylko podczas imprez, wywiadów…. Szkoda że brak takich slow i zachowania w życiu codziennym, dlatego mówienie o super fajnej rodzinie na potrzeby artykułu jest dla mnie obludą… I tyle w temacie! Życzę kolejnych takich imprez i tego by wypowiadane słowa, pidniosle idee znalazły odzwierciedlenie w życiu codziennym a nie tylko w wywiadach i na papierze….

 2. No tradycja super, zwłaszcza ta na wyjazdach z alkoholem…. Oj co to się działo….. 🙂

 3. To jest taka Rodzina, z którą nie tylko na zdjęciu jest dobrze 🙂 Cudowne spotkanie. Dziękujemy Pani Magdzie z Zajazdu Non Stop za wspaniałą organizację. To przyjemność tam ucztować!

 4. Jest super

 5. Ogarnol chłopak temat … szacun

 6. I CO MOŻNA ZROBIĆ GRUPOWE PIĘKNE ZDJĘCIE?W IDAĆ MOŻNA —cudnie!!!!!!WSZYSTKICH DOKŁADNIE WIDAĆ,GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Jak widać jak nie widać..

   Z tymi laurami dla fotografa to bym się wstrzymala/ł, może i Ciebie DOKŁADNIE WIDAC ale są osoby których ledwie co widać i ciężko je rozpoznać, np. te dwie panie w lewym górnym rogu….. Może lepiej było by widac gdyby choć do jednego prezentowanego zdjęcia staneli sami członkowie zespołu a nie cała przybyła wiara…. W końcu to święto ZPi T BCh, no cóż jednak fotograf tematu nie ogarnął….

  • W lewym rogu też jest Pani co tylko czupryne jej widać, ale się nie dziwię pochwal dla fotografa jak ktoś ogląda zdjęcie po kilu toastach i i zdjęcie ma inny format i ostrość, więc pochwały dla fotografa zbyt duże, zdjęcie, jak każde, jednych widać, drugich nie….

 7. To jest siła … w tradycji 😁

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.