Fot. KPP Łowicz

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Łowiczu zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do garażu i dwóch pomieszczeń gospodarczych na Górkach. To znani policji dwaj mieszkańcy Łowicza w wieku 38 i 41 lat oraz 60-latek bez stałego miejsca zameldowania. Wszystkim zostały już postawione zarzuty.

7 kwietnia wieczorem policjanci przyjęli zgłoszenie o włamaniu do garażu i dwóch pomieszczeń gospodarczych, znajdujących się na jednej z posesji w rejonie osiedla Górki. Sprawcy dostali się do środka obrywając kłódki i podważając drzwi. Skradli m.in. elektronarzędzia, narzędzia ślusarskie i sprzęt ogrodniczy o łącznej wartości ok. 20 tysięcy złotych na szkodę mieszkanki Katowic.

Dwa dni później policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o dokonanie tej kradzieży. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Przestępstw tych dopuścili się w warunkach tzw. recydywy, za co grozi im wyższy wymiar kary – nawet do 15 lat więzienia. Jeden z mężczyzn trafił już za kratki, gdyż wcześniej był poszukiwany listem gończym.

Komentowanie nie jest możliwe.