9 par małżeńskich z gminy Kocierzew Płd. zostało odznaczonych prezydenckimi Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość Złotych Godów została dla nich przygotowana dzisiaj, 10 grudnia, w sali gminnej biblioteki.

Dekoracji małżonków dokonała wójt Agnieszka Wojda w łańcuchu z godłem państwowym i godłem USC. Na cześć jubilatów odśpiewano chóralne „Sto lat!” i wzniesiono za ich zdrowie oraz pomyślność tost lampką szampana. Nie zapomniano też o torcie z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Jubileusz Złotych Godów świętowały pary małżeńskie: Helena i Eugeniusz Zapiskowie, Marianna i Eugeniusz Sierotowie, Marianna i Stanisław Grzywaczowie, Wanda i Jan Rześni, Henryka i Józef Pietrzakowie, Helena i Julian Michalakowie, Zofia i Jerzy Siekierowie, Danuta i Jan Skumiałowie oraz Janina i Jerzy Siejkowie.

Uroczystość Złotych Godów – o której obszernie napiszemy w najbliższym Nowym Łowiczaninie – uświetnił swoim występem zespół śpiewaczy „Księżanki”.

2 komentarze

  1. Kim jest dziewczyna na przedostatnim zdjęciu? Żółta bluzka w kwiaty. Jest w niej ten rodzaj kobiecości, że mmmmmmmmm.

  2. Karolina komu tam weszłaś w… że Cię przyjęli do zespołu. W Lameli pisałaś, żeby awansować trzeba włazić nie powiem gdzie, jednak Ty tak lubisz!?!?