10 października obowiązki zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Głownie powierzono aspirantowi Marcinowi Botulowi.

Powierzenie nastąpiło na zbiórce z udziałem p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Zgerzu mł. insp. Pawła Głuszczyka.
Asp. Marcin Botul służbę w Policji pełni od ponad 14 lat. Zaczynał w 2004 r. w prewencji Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach, by w kolejnych latach zdobywać doświadczenia w wydziałach kryminalnym i dochodzeniowo-śledczym. Przez ostatnie półtora roku pracował w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Jego poprzednik na stanowisku zastępcy komendanta KP w Głownie, kom. Krzysztof Kluska 16 września awansował na p.o. komendanta Komisariatu Policji w Aleksandrowie Łódzkim.

Asp. Marcin Botul i komendant kom. Bogusław Gorący. Fot. EWR

10 komentarzy

  1. Łobuzy wybili mi szybę a nasza policja nic stym nie zrobiła

  2. Nie będę pisał petycji , jak usłyszałem w rozmowie telefonicznej z panem z ulicy Norblina.Policja – prewencja to co się dzieje na naszych ulicach w GŁOWNIE PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE .To zapytanie brzmi ,gdzie ten monitoring miasta , i co pięciu dzielnicowych , nowe auto i d….. policja nie skuteczna ? Trzech ?

  3. Hm…kolejny z plecakiem…
    Ktoś zna tego aspiranta. Potrzebne stanowisko aby iść do Szczytna.

  4. Mam też nadzieję że nie siądziesz za biurkiem i nie będziesz odcinał centymetra do emerytury tylko wdroższysz również wieloletni program bezpieczeństwa dla mieszkańców miasta. Po polsku i ukraińsku.

  5. No to chłopaku na początek prosta sprawa abys błysnął przed komendantem. Po ulicy Swoboda w godzinach szczytu (dzieci ze szkoły idą,babcia do sklepu,matki z wózkami,rowerzyści)na ?️ motocyklu (z v > 120 km/h) porusza się potencjalny morderca którego to trzeba jak najszybciej unicestwić póki kogoś nie zabił jak nasi drodzy rodacy na Słowacji. Proszę abyś zrobił z tym psycholem porządek. Czuwaj.

  6. Czy są DZIELNICOWI w Głownie?

  7. ..a kto jest DZIELNICOWYM -rejon u; ZŁOTEJ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.