Piotr Gołaszewski, członek powiatowych struktur PiS w Łowiczu, nie jest już kierownikiem placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łowiczu. Na tym stanowisku zastąpiła go Magdalena Woźniak, związana z tą samą partią polityczną.

Zdjęcie z konferencji na placu budowy przy rondzie w okolicach skrzyżowania ulic 1 Maja i Dmowskiego. Piotr Gołaszewski po środku, po lewej Michał Trzoska, po prawej Jakub Wolski – wszyscy z PiS. Fot. Marcin Kucharski

Piotr Gołaszewski powiedział nam, że rezygnację ze stanowiska kierownika oddziału terenowego KRUS w Łowiczu złożył na początku kwietnia, zaś obowiązki pełnił do końca tegoż właśnie miesiąca. Od 1 maja nowym kierownikiem została Magdalena Woźniak, która wcześniej była zastępcą kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Marcin Kosiorek potwierdził jej związek z partyjnymi strukturami PiS.

Piotr Gołaszewski został powołany na stanowisko kierownika placówki terenowej KRUS w Łowiczu w 2016 roku. Objął je po śmierci wieloletniego kierownika tej placówki, ś.p. Krzysztofa Klata.

Gołaszewski zamierza dalej realizować się zawodowo w Stowarzyszeniu Centrum Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej, podobnie jak robił to dotychczas. Łączy tam funkcje koordynatora, fizjoterapeuty i neuroterapeuty.

Zapytaliśmy go, czy jego rezygnacja ze stanowiska kierowniczego w oddziale terenowym KRUS ma związek z planami na wystartowanie w zbliżających się wyborach samorządowych. – Prawdopodobnie wystartuję jako kandydat na stanowisko wybieralne – słyszymy w odpowiedzi, choć nie uzyskujemy precyzyjnej odpowiedzi, co do struktur, w których Gołaszewski planuje kandydować.

Tagi:

23 komentarze

 1. Detektyw Inwektyw

  Zapytają tuż przed końcową fazą kampani wyborczej.

 2. WIADOMOŚĆ PÓŁTORA MIESIĄCA PO CZASIE,
  A MOŻE TAK DZIENNIKARZE DOPYTAJĄ JESZCZE,
  DLACZEGO ZREZYGNOWAŁ ???

 3. Gęby super inteligentnych misiewiczow ?

 4. Lowiczanin

  Kasanowa czy niemowa, niemowa bo kasanowa ??? Bo już nie wiem, pogubiłem się. Podpowiedzcie ?

 5. Pisiewicze 😀

 6. Panie Kosiorek, Gołaszewski, Wolski spotem tych krytykujących.

 7. Panie radny Wolski, co u pana z tą marynarką, jak nie z mała, to dziwnie rozpięta i te miny, z uśmiechem nr 7, …. Bezcenne.

 8. Radny Wolski jak było wygodnie to trzymał z Kalinskim a teraz robi mu koło pióra. I jeden i drugi nie są odpowiednimi kandydatami na urząd burmistrza. Przykro patrzeć na to zdjęcie.

 9. Ale asyst wyborów ,zreszta jaka partia tacy kandydaci

 10. Do Ania,
  Prywatne sprawy, to będzie miał, jak zrzeknie się mandatu radnego i wypisze z PiSu, bo dzięki temu został Kierownikiem KRUS.

 11. Kosiorki, Gołaszewskie, …, ośmieszają PiS.

 12. GP – Kosiorka lokomotywa pociągowa.

 13. Wtajemniczony

  Dziennikarstwo śledcze pierwszej wody. Nius spóźniony o półtora miesiąca i półtora litra.

 14. “Zrezygnował”- ha ha ha ! ! !

 15. Przecież ukończył mailowy kurs dotyczący zagadnień z zakresu administracji publicznej oraz zarządzania

 16. Gołaszewski nie kręć, tylko opowiada, jak to było z tym odejściem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.