Kom. Sławomir Sobieszek nie jest już naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Łowiczu. Po latach pracy w łowickiej komendzie przeszedł na emeryturę. Jego obowiązki pełni obecnie zastępca podinsp. Mariusz Kajewski.


Na emeryturę przeszedł także asp. sztab. Piotr Szwarocki, najbardziej znany mieszkańcom gmin Chąśno i Zduny, gdzie pełnił funkcję dzielnicowego.

Podziękowania za wieloletnią służbę obu odchodzącym funkcjonariuszom złożył na uroczystej odprawie 20 lutego komendant mł. insp. Grzegorz Radzikowski wraz z zastępcą mł. insp. Jerzym Olejniczakiem.

Aktualizacja

Niedługo po uroczystości sam mł. insp. Jerzy Olejniczak odszedł na emeryturę. Jego funkcjonariusze z komendy pożegnali 26 lutego, w obecności zastępcy komendanta wojewódzkiego mł. insp. Tomasza Olczyka. Obowiązki zastępcy komendanta w Łowiczu obejmie jutro, 28 lutego, mł. insp. Piotr Szustowski.

 

13 komentarzy

 1. A za silikony kasa już oddana?

 2. Milicjant

  No właśnie, redakcja zapomniała dodać, że odeszli na ZASŁUŻONĄ emeryturę! Dzięki takim ludziom jak oni, mozemy czuc sie bezpiecznie we wlasnych domach. Wszystkiego najlepszego Panowie!

 3. jki co bierzesz ze wierzysz ze te pincet to dar a nei zabranie wczesniej (jawnie lub mniej jawnie) 700 zeta ?? nie jestesm za peło ale piss to najwieksze zło

  • Oglądasz TVN i czytasz GW i sam nie wiesz za kim jesteś.Wielcy fachowcy,że tak duraczą,że pacjent nie wie za kim jest ,a mówi i myśli jak trzeba.

 4. Co ich tak pokrzywiło? Chyba specjalny mięsień brzuszny bo za ciężki! Tacy powinni być w logistyce. W Łowiczu wszystko wolno. Kajewski wreszcie dochrapał się za tych 15 funkcjonariuszy o których wiecie oraz za komendanta Rutę. Ktoś ma wątpliwości. ORMO mu pomogło.

  • NIEMyCZYK

   Janusz to Ty? Janusz, czy to Ty…słynny oficjerze Ludowego Wojska Polskiego PRL? Lepiej się przyznaj co Ty sam robiłeś 13 grudnia 1981 roku i przez kejnych 18 miesięcy. My uczciwi obywatele nie zapomnimy co robiło UB, SB, ZOMO oraz LWP ramię w ramię z ORMO! Czy to prawda, że podspawałeś na milicję księdza proboszcza?

 5. Czemu za obbecnej wladzy doswiadczona kadra ucieka na emeryturę?

  • Geopolityka głupcze

   Bo nie chce pracować w czasach gdy łamana jest konstytucja, jest przyzwolenie na agresję/nietolerancję, prokuratura jest ręcznie sterowana do celów politycznych, a rozdawanie pieniędzy z budżetu (przez co nasze dzieci będą spłacać większy dług publiczny niż ten gierkowskiej) jest tylko po to aby “kupić” głosy wyborców? Idą na emerytury bo nie chcą być utożsamiani z hasłem “Polska wstaje z kolan”, a naprawdę w Europie jesteśmy osamotnieni bo bezmyślnie machamy szabelką?
   Nie wiem, ale wiem jedno – nie tak to miało wyglądać…

   • lukam na ciebie

    Geopolityk,głupcze co ty klepiesz,zryli ci beret POrządnie.Chyba przeszedłeś na wcześniejszą z resortu i z boku ujadasz.Wielu się upiekło,a wielu nie wytrzymuje ciśnienia.Będzie porządek idzie ku lepszemu.

   • GeoPOlityku tak w woli przypomnienia twojej ukochanej partii rządzącej 8lat – z uśmiechem na twarzy zaje….li 150mld zł z ofe. Widziałeś choć 1zl z tej kasy?
    Jak teraz dają ludzią po te 500 zł to źle. Tylko te pieniądze wracają do budżetu w postaci vatu itd.

   • Geopolityka głupcze

    A wiesz po co początkowo miało być 500+? Aby wzrósł przyrost naturalny ☺️. I nie wzrósł 😂.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.