Wczoraj, 7 stycznia, wystarczyła godzina, aby wyprzedały się bilety na koncert finałowy Stanisławy Celińskiej, który odbędzie się 24 lutego o godz. 19 w ramach Och! Film Festiwalu. Równie dobrze prezentują się wyniki sprzedaży biletów na inne wydarzenia towarzyszące. Sprawdźcie, na co jeszcze są.

Materiały ŁOK

Kino Fenix informuje, że dysponuje jeszcze (choć te liczby szybko mogą się zmieniać) biletami na koncerty: Kroke – 24 sztuki, Przybył – 39, Pablopavo i Ludziki – 18, Wojtek Mazolewski Quintet z projektem „Komeda” – 36 oraz 11 biletami na monodram „Belfer” w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka. Wyprzedany został natomiast koncert finałowy Stanisławy Celińskiej.

Od piątku 11 stycznia od godz. 17.00 rusza sprzedaż biletów i karnetów na filmy z ramówki Och! FF: karnet 13 filmów w Sekcji Głównej – 130 zł, Sekcja Dokument – 11 zł, Sekcja Siedemnasta –13 zł, Sekcja Główna – 13 zł.

Poza starannie wyselekcjonowanymi przez ekipę DKF „Bez Nazwy” filmami, przewidziano także ciekawe spotkania. Po specjalnym pokazie przedpremierowym filmu „Ułaskawienie”, który zaplanowano na 26 stycznia o godz. 18, z publicznością spotka się reżyser Jan Jakub Kolski.

29 stycznia o godz. 17. w sekcji Dokument pokazany zostanie film „Wieś pływających krów”, a po jego zakończeniu spotkanie z reżyserką Katarzyną Trzaską. 13 lutego o godz. 17.30 spotkanie z Urszulą Tes i promocja książki „Człowiek, zbiorowość, pamięć w filmach dokumentalnych Ireny Kamieńskiej”.

Szczegółowo o jubileuszowej, 20. edycji Och! Film Festiwalu napiszemy w Nowym Łowiczaninie.

Komentowanie nie jest możliwe.