Z ostatniej chwili: znany jest już wynik badań pacjentki szpitala w Łowiczu, co do której była obawa, że może być zarażona koronawirusem. Wynik badania jest ujemny.

Kobieta w naszym szpitalu urodziła w tym tygodniu dziecko drogą cięcia cesarskiego. Był to zabieg planowy. Jeszcze przed zabiegiem wystąpiła u niej gorączka, która zaniepokoiła medyków.
O sprawie pisaliśmy tutaj.

5 komentarzy

  1. “Jeszcze przed zabiegiem wystąpiła u niej gorączka, która zaniepokoiła medyków.” – żałosna gazeta szukająca sensacji, która gdzieś to jaka jest prawda – gorączka wystąpiła na drugi dzień po cesarskim cięciu a cały ten stres wszystkim zafundował ktoś kto dopiero w środę zamiast w poniedziałek zezwolił na wykonanie testu – to są polskie realia walki z koronawirusem !!!!!!!!!!!

  2. Przeczytałem właśnie oświadczenie dyrekcji łowickiego szpitala z dnia25 marca ,zamieszczone na portalu łowicz24eu i nie mogę wyjść z zachwytu. ,,…jeszcze przed ogłoszeniem stanu epidemicznego jednostka dysponowała 150 kombinezami ochronnymi i wystarczającą liczbą ……………,które wystarczyłyby na kilka tygodni pracy szpitala przy zaostrzonym stanie epidemicznym”. Hurrrrrra ! Ten szpital ,to ,,zielona wyspa”. Prorokini dyrektor przewidująca, jeszcze przed epidemią zaopatrzyła szpital w niezbędny sprzęt! Wiwat pani dyrektor !Chyba jutro zadzwonię do ministerstwa i zgłoszę, aby to był szpital jednoimienny, a jak nie ,to niech podzielą się sprzętem ze szpitalami, mającymi braki.

  3. Jak podaje szpital to prawda weź się do roboty

  4. Obywatel

    Bo PiS to jedno wielkie kłamstwo!

  5. Mieszkaniec

    Od rana wiadomo że jest wynik pozytywny u następnej osoby a wy ukrywacie prawdę… Żałosne to jest..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.