Około godz. 16.40 w piątek 4 stycznia samochód osobowy marki Kia uderzył w słup, na którym zamontowana jest kamera monitoringu wizyjnego przy stacji wypożyczania rowerów w sąsiedztwie ul. Sadowej na os. Górki.

Uszkodzony słup przy stacji wypożyczania rowerów na os. Górki. fot. Czytelniczka.

Pojazd prowadziła 23-letnia mieszkanka Łowicza, która, jak wynika z policyjnego raportu, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze.

Łowiczanka została ukarana mandatem, badanie wykazało, że była trzeźwa.

11 komentarzy

 1. Efekt myślenia i poziom rozumowania ratuszowych wydawaczy pieniędzy, dają to trzeba brać , nie ważne na co, jaka będzie korzyść dla mieszkańców miasta itd. Wiadomo, że prywatny właściciel roweru dba o niego, schowa nawet w komórce, po to aby jak najdłużej mu służył a mienie miejskie no cóż to możną niszczyć bo nie moje.

  • @Wiolka
   Niestety ale mylisz się rowery nie stanowią majątku miejskiego tylko należą do prywatnego podmiotu który który odpłatnie (w sumie za bardzo duże pieniądze) udostępnia swój sprzęt mieszkańcom. Dodatkowo stacje powstały w ramach projektu Unijnego, dlatego miasto nie może na nich zarabiać. Samo wykonanie rozmieszczenie stacji to jakiś paranoja bo w centrum szybciej dojdziemy od stacji do stacji niż odblokujemy rower. Łowicz jest zbyt małym miastem na tego typu rozwiązania dodatkowo z fatalną infrastrukturą rowerową.

 2. Stacja obsługi rowerów miejskich na Górkach to chyba ktoś miał porąbane w głowie.
  Zobaczcie jak skręcają z DK14 na Górki. na Poznańskiej wiadomo, który z Górek.
  A policjanci też z Górek?

 3. Kazik z Bełchowa

  Mandat mandatem, ale 23-letnia mistrzyni kierownicy powinna być obciążona naprawą urządzenia, które zniszczyła.

  • Ta mistrzyni kierownicy poprostu się ześlizgneła bo tam jest dość stromy zjazd z Łęczyskiej, a warunki były jakie były wszyscy wiedzą. Szacun dla niej bo sama to zgłosiła na Policję za co niestety została też ukarana.

 4. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  Popieram Kumaka, a Żabka, no cóż, chce przeczekać do wiosny i wtedy sobie pokumka, ale gdzie, na ścieżkach rowerowych? No to Droga Żabko uważaj bo będzie się działo i mogą Cię r……..czego Ci nie życzę.Skąd też Żabko masz wiedzieć, że materiał z którego zrobiony jest rower rdzewieje,niszczeje, a szczególnie wtedy kiedy posmakował solnej nawierzchni drogi i w takim stanie został pozostawiony pod chmurką.

 5. Zabka, masz rozum jak na żabkę przystało , po co te rowery teraz ? Żeby rdzewiały , piszący komentarz ma racje !

 6. Prosze o informacje ile razy skorzystano z tych zmarznietych rowerow oraz jakie wplywy pieniezne byly z tego tytulu oraz jaki koszt jest tej wystawy.

  • nie możesz poczekać do wiosny? tak cie to boli że w zime rowery montowano? ludzie ogarnijcie sie.

   • Anty żaba

    Po jaką cholere w zimę stoją rowery na powietrzu?! Ile osób z nich korzysta? Dwie, trzy czy nikt!!? Na wiosnę znowu ktoś zgarnie kasę za ich przegląd!

  • Popooowianka

   Również jestem ciekawa ile osób z tego skorzystało!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.