Produkująca kolorowe skarpetki firma Zooksy, której właścicielem jest Daria Skopińska-Pięta, wygrała konkurs na prowadzenie lokalu w podziemiach Łowickiego Ośrodka Kultury.

Daria Skopińska-Pięta

Dyrektor ŁOK Maciej Malangiewicz poinformował nas, że oferta otrzymała rekomendację powołanej przez niego komisji konkursowej. – Wybrana oferta posiadała bogaty program kulturalny na to miejsce i wizualizację aranżacji wnętrza – podkreśla.

– Prowadzenie własnego lokalu od zawsze było moim marzeniem – mówi nam Daria Skopińska-Pięta. Dotychczas stworzyła ona świetnie prosperującą firmę Zooksy, która oferuje m.in. skarpety pakowane jak pikle, pizza czy sushi box.

Umowa podpisana z ŁOK ma obowiązywać od lutego, jednak pierwszy miesiąc zostanie poświęcony na adaptację lokalu. Oficjalnie ruszy on w połowie marca. Nowa właścicielka chciałby prowadzić klubokawiarnię z bogatą ofertą kulturalną, w której znajdą się m.in. warsztaty, spotkania, koncerty lokalnych i zaproszonych wykonawców, a nawet otwarta scena, na której każdy będzie mógł się zaprezentować. W planach jest także uruchomienie małej gastronomii z ofertą śniadaniową, współpraca z Browarem Bednary, a także winiarniami. – Zależy nam na tym, aby było to miejsce, gdzie w ciągu dnia mamy mogą przyjść z dziećmi na warsztaty, a wieczorem z przyjaciółmi na lampkę dobrego wina – mówi nam Daria Skopińska-Pięta. Lokal ma być prowadzony w myśl trendu zero waste, czyli w zgodzie z zasadami ekologii.

Drugim oferentem w konkursie na najem lokalu było Stowarzyszenie Klub Motocyklowy No. 16 z Łowicza. Słabość tej oferty polegała na tym, że zakłada ona prowadzenie działalności tylko od piątku do niedzieli.

13 komentarzy

 1. Adrian Dyszkieficz

  Ale ma tatuaże ja cię krece, mąż też pewnie ma, ale oni są modni. Tylko chyba każdy zapomina dodac że wypromował ich jeden gościu z Łowicza który wrzucił ich produkt za grosze na popularna stronę, a po drugie jaka to jej firma jak to jest teściów…

 2. Paweł Karwat – to przepraszam bardzo gdzie ja napisałem coś złego gdzie złamałem prawo? Myślisz że jeden Paweł Karwat jest w na świecie? Pozatym nikt się nie podszywa, także Przepraszam bardzo.

 3. Osobe podszywajaca sie pode mnie „Pawel Karwat” informuje, ze jesli komentarz ten nie zniknie do godziny 19:00 dzisiejszego dnia to sprawa trafi do odpowiednich organow. Tak sa na to paragrafy. Jednoczesnie zapraszam do spotkania soe twarza w twarz internetowy pomiocie 😘

 4. Paweł karwat vel Kamil Durczok

  Tak to ziomalka cipka, cipek to rodzina do ruty (łowickie.pl), cipek to wafel kalina, Daria to waflowa cipka, cipek jej to załatwił tak to wszystko prawda. Tylko co z tego? Jeżeli ktoś może mieć lepiej to jasne niech to wykorzystuje, po drugie.. Przecież to będzie działało jak kawiarnia więc każdy z miasta będzie mógł przyjść. Chyba dobrze nie? Nie rozumiem bólu dupy

 5. To koleżanka Cipka

 6. Fajne zdjęcia, takie bardzo powiązane z tematem 😀

 7. Przetsrgi w łoku…. Nie ujawniaja jakie były oferty … Ile łok będzie dostswał za ten wynajem… Podobnie z przetargiem na Boże Ciało -pod Pelikana ???

 8. Nareszcie jakieś dobre wiadomości. Myślę, że również motocykliści, zrobiliby z tego miejsca coś wyjątkowego. Ale ok. Zooksy do dzieła! Trzymam kciuki!

 9. Super ! Natomiast stworzyła firmę – no sory ale rodzice i teściu. Sprawa druga – drużyna Kalina. To oferta najlepsza !

  • ot księżacka natura, ponarzekać, pogrzebać w czyimś życiu prywatnm.

  • Hmm u motocyklistów też jest członkini drużyny kalina 😏😉 a co ma piernik do wiatraka niech w końcu coś się dzieje w tej naszej mieścinie ✨ Powodzenia Daria trzymamy kciuki ❤️

 10. Nareszcie jakaś nadzieja, że coś będzie się działo w tym Łowiczu. Pomyśl że scena open- genialny!