W gminie Żychlin nie było zaskoczenia. Jak się dowiedzieliśmy, według nieoficjalnych danych, wygrał dotychczasowy burmistrz Grzegorz Ambroziak stosunkiem 60/40 proc. z kandydatem PiS Krzysztofem Sikorskim.

Pewną niespodzianką jest skład rady: burmistrz wprowadził tylko 7 swoich radnych, reszta pochodzić będzie z KW PiS i KWW Łączyć nie Dzielić. Tak więc burmistrz będzie mieć w radzie opozycję.

W gminie Pacyna na stanowisku wójta pozostał Krzysztof Woźniak, który pokonał Magdalenę Durkę 119 głosami, czyli niemal identycznie jak 4 lata temu, gdy miał 117 głosów więcej.
Kuriozalnie: Magdalena Durka przegrała w Skrzeszewach, gdzie buduje dom. Tam uzyskała 96 głosów, podczas gdy wójt 307 głosów. Przegrała też w ZOL Skrzeszewy. Dostała 3 głosy, podczas gdy wójt uzyskał ich 26.

Wreszcie: jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, wójt gminy Oporów Robert Pawlikowski uzyskał ponad 50 proc., co oznacza, że będzie rządzić dalej. Drugiej tury wyborów nie będzie. Pozostali dwaj kandydaci: Józef Kuras z PiS i Anna Wroczyńska z KWW Czas na Zmiany, nie uzyskali łącznie ponad 50 proc.

4 komentarze

  1. Nie ma się co dziwić durka to zły sąsiad zły człowiek na sąsiada się liczy na te kobietę nie ma co liczyć ot tyle poza tym się pcha do koryta jak świnia

  2. durka to wodzyńska a tych wszyscy znają co ta gatun ludzi!!! a może to nie ludzie !!!???

  3. Ponieważ, nie znacie Durki to nie wiecie, że to nie małostkowość tylko znajomość tej pani zadecydowało o przegranej , mimo ogromnej chęci dorwania się do koryta.

  4. Mimo, ze nie znam Pani Durki ani Pana Woźniaka i nie bardzo wiem gdzie jest gm. Pacyna ;-), to przypadek Pani Durki pokazuje jedno – typowo polską małostkowość i zazdrość.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.