Zamknij

Wooden Boys bez punktów

15:15, 23.02.2021 | Gogo
Skomentuj Fot.: Krzysztof Olko.
REKLAMA

Kolejne dwie serie gier mają za sobą zawodnicy występujący na parkiecie w łowickiej hali OSiR nr 1 w rozgrywkach Robkol IV ligi. Liderem tabeli nadal jest zespół Zjednoczone Emiraty Bielawskie Zduny, który w weekend zagrał w kratkę.

Najpierw zespół z Zduny przegrał aż 0:5 (2:0) z Czarnymi Junior Bednary, którzy zajmują po dziesiątej serii spotkań odległe dziesiąte miejsce, ale w następnej kolejce drużyna z Zduny nie dała szans ostatniemu w tabeli Wooden Boys Niedźwiada, zwyciężając 7:0 (2:0).

Na drugim miejscu w tabeli jest Victoria Junior Bielawy, która ma tyle samo punktów co Olimpia II Chaśno (po 22 punkty). Victoria Junior w ostatnich dwóch meczach zdobyła cztery punkty (wygrana z Wooden Boys 5:2 oraz remis z OSP Soccer Stachlew 1:1).

Fot.: Krzysztof Olko.

Trzecia w tabeli Olimpia II natomiast najpierw uległa Koronie Łaguszew 0:1 (zwycięski gol Michała Dobrzyńskiego), a następnie „Olimpijczycy” pokonali Iskrę Łowicz 2:0.

Dobrze w weekend spisali się gracze Kopernika Kiernozia, którzy dopisali do swojego dorobku w lidze sześć „oczek”. Zespół z Kiernozi pokonał Fenix Boczki 3:2 oraz Czarni Bednary 6:4.

Sześć punktów w ostatnich dwóch meczach zainkasowała również wspomniana Korona Łaguszew, która oprócz pokonania Olimpii II, znalazła sposób na zwycięstwo z Drink Teamem Głowno (2:1).

9. kolejka XXVIII edycji Robkol IV ligi ŁoLiF:

  • LKS Czarni Bednary - Zjednoczone Emiraty Bielawskie Zduny 5:0 (2:0); br.: Jakub Bakalarski 2 (4 i 20), Dominik Birus 2 (9 i 22) i Bartosz Charucki (16 samobójcza).
  • TKS Łowicz - Drink Team Głowno 5:3 (2:1); br.: Jakub Firak 2 (4 i 19(), Filip Deka (6), Jakub Oblicki (22) i Kamil Grochola (24) - Damian Szatan 3 (1, 15 i 20).
    Żółta kartka: Jakub Krajewski (1) - TKS.
  • Korona Łaguszew - GKS Olimpia II Chąśno 1:0 (0:0); br.: Michał Dobrzyński (20).
    Żółte kartki: Kamil Bogusz (1) - Korona oraz Kacper Kwiatkowski (1) - Olimpia II.
  • Iskra Łowicz - OSP Soccer Stachlew 2:4 (0:0); br.: Sebastian Bródka (20) i Bartłomiej Grzegory (22) - Łukasz Przeździęk 2 (14 i 16), Damian Milczarek (19) i Mateusz Podkoń (23).
  • LKS Victoria-Juniorzy Bielawy - Wooden Boys Niedźwiada 5:2 (3:1); br.: Krystian Kubiak (1), Arkadiusz Wieteska (10 samobójcza), Patryk Podlecki (11), Maciej Benedykczak (24) i Krystian Weselak (24) - Kacper Gawrysiak (8 samobójcza) i Jacek Bejda (23).
  • LZS Kopernik Kiernozia - LKS Fenix Boczki Chełmońskie 3:2 (2:2); br.: Krzysztof Lebioda (1 samobójcza), Mateusz Lis (12) i Patryk Grzegory-Raróg (21) - Dominik Borkowski (8) i Paweł Brzozowski (9 samobójcza).
    Żółte kartki: Paweł Brzozowski (1) - Kopernik oraz Krzysztof Lebioda (1) - Fenix.

10. kolejka XXVIII edycji Robkol IV ligi ŁoLiF:

  • LKS Fenix Boczki Chełmońskie - TKS Łowicz 5:1 (1:0); br.: Adrian Kobierecki (6), Piotr Pisarek 2 (14 i 20), Krzysztof Lebioda (19) i Patryk Michalak (22) - Alan Palos (21).
  • OSP Soccer Stachlew - LKS Victoria-Juniorzy Bielawy 1:1 (0:1); br.: Łukasz Przezdzięk (16) - Maciej Benedykczak (5).
    Żółta kartka: Piotr Kania (1) - OSP Soccer.
  • Zjednoczone Emiraty Bielawskie Zduny - Wooden Boys Niedźwiada 7:0 (2:0); br.: Adrian Zieliński 2 (4 i 15), Adam Wojda 3 (12, 19 i 24), Bartłomiej Holewa (22) i Bartłomiej Karasek (23).
    Żółta kartka: Arkadiusz Wieteska (1) - Wooden Boys.
  • LKS Czarni Bednary - LZS Kopernik Kiernozia 4:6 (3:2); br.: Norbert Jurga (3), Norbert Bieganik (8 samobójcza) i Jakub Bakalarski 2 (10 i 22) -  Mateusz Lis 2 (1 i 24), Paweł Brzozowski (8), Patryk Grzegory-Raróg 2 (15 i 24) i Mariusz Rokicki (17).
    Żółta kartka: Cezary Kiszelewski (1) - Kopernik.
  • Drink Team Głowno - Korona Łaguszew 1:2 (1:0); br.: Bartek Jastrzębski (2) - Mariusz Zydlewski 2 (13 i 17).
    Żółta kartka: Mariusz Zydlewski (1) - Korona.
  • GKS Olimpia II Chąśno - Iskra Łowicz 2:0 (1:0); br.: Dawid Grzelak (8) i Kamil Furman (17).

1. Zjednoczone Emiraty Bielawskie Zduny (1)

10

24

33-15

2. LKS Victoria-Juniorzy Bielawy (3)

10

22

27-18

3. GKS Olimpia II Chąśno (2)

10

22

26-10

4. Korona Łaguszew (6)

10

19

31-15

5. OSP Soccer Stachlew (5)

10

17

19-16

6. Iskra Łowicz (4)

10

15

25-19

7. TKS Łowicz (7)

10

14

27-24

8. LZS Kopernik Kiernozia (10)

10

13

19-25

9. LKS Fenix Boczki Chełmońskie (11)

10

10

19-26

10. LKS Czarni Bednary (9)

10

10

25-26

11. Drink Team Głowno (8)

10

  8

18-26

12. Wooden Boys Niedźwiada (12)

10

  0

7-56

 

11. kolejka XXVIII edycji Robkol IV ligi ŁoLiF - 28 lutego 2021 roku (niedziela):

  • godz. 10.00: Wooden Boys Niedźwiada - OSP Soccer Stachlew
  • godz. 10.30: TKS Łowicz - LKS Czarni Bednary
  • godz. 11.00: Korona Łaguszew - LKS Fenix Boczki Chełmońskie
  • godz. 11.30: LKS Victoria-Juniorzy Bielawy - GKS Olimpia II Chąśno
  • godz. 12.00: LZS Kopernik Kiernozia - Zjednoczone Emiraty Bielawskie Zduny
  • godz. 12.30: Iskra Łowicz - Drink Team Głowno
(Gogo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%