Zamknij

Walczyli do końca

14:23, 24.04.2024 Gogo Aktualizacja: 14:25, 24.04.2024
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński. Fot.: Paweł A. Doliński.

Czwarty mecz z rzędu bez punktu. Akademia Pelikan-2009 Łowicz pokonana przez KS BAF Start Łódź.

Walka do ostatniej minuty nie na wiele się zdała. Choć podopieczni trenera Mateusza Miazka grali z zaangażowaniem, osłabiony skład dodatkowo „ciągnął w dół” i nie pozwalał skutecznie stawić czoła rywalowi. Ostatecznie Akademia Pelikan-2009 Łowicz przegrała wyjazdowy mecz 4. kolejki z BAF Start Łódź 1:4 (0:0).

Sytuacja wyglądała na wyrównaną w pierwszej połowie i żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Pozmieniało się wraz ze zmianą stron boiska. W 46.minucie do głosu doszli gospodarze, ale Jakub Dudziński wykorzystał swoją szansę i wyrównał po upływie siedemnastu minut. Kolejne minuty to walka o przejęcie prowadzenie. Pojawiły się dwie dobre okazje, ale cel nie został osiągnięty. Lepiej poradzili sobie gracze Startu, strzelając trzy  bramki w dziesięć minut.

- Mimo porażki, chciałbym pochwalić chłopaków, którzy grali w tym meczu. Pojechaliśmy w okrojonym składzie i praktycznie do końca spotkania walczyliśmy o chociażby jeden punkt. Pod koniec spotkania  graliśmy bardzo ofensywnie, mimo to, nie udało nam się strzelić wyrównującej bramki, a straciliśmy dwie po kontratakach - opowiedział Mateusz Miazek, trener MUKS Pelikan-2009 Łowicz.

Kolejny mecz UKS Akademia Pelikan-2009 Łowicz zagra z GKS Bełchatów SA. Spotkanie odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godz. 12.30.

4. kolejka II ligi wojewódzki trampkarzy C1:

• KS BAF Start Łódź - UKS Akademia Pelikan-2009 Łowicz 4:1 (0:0); br.: Miłosz Kobziński (46), Oliwier Cieślak (70), Igor Czapnik (77) i Natanael Krok (80) - Jakub Dudziński (63).
    Pelikan-2009: Igor Adamczyk - Gabriel Majcher, Michał Kuciński, Stanisław Wachowiak, Dawid Gosławski - Franciszek Uczciwek, Kamil Moździerzewski, Antoni Bąba - Jakub Dudziński, Konrad Wróbel, Nikodem Jasiński. Na zmiany wchodził: Patryk Roliński.
  • GKS Bełchatów SA - AKS SMS II Łódź 1:2
  • MKS Ceramika Termofon Opoczno - UKS RAP Radomsko 2:3
  • UKS SMS II Łódź - KS Kasztelan Żarnów 2:2