Rywal rozłożony na łopatki

11:28, 29.04.2024 Gogo Aktualizacja: 11:31, 29.04.2024
Skomentuj Fot.: Michał Perzyna. Fot.: Michał Perzyna.

Wyjazdowy mecz z Orlętami Cielądz był pod całkowitą kontrolą Akademii Pelikan-2012 Łowicz. Rywal nie miał szans na najmniejszy ruch.

Rozegrane w sobotę 27 kwietnia spotkanie pomiędzy UKS Akademia Pelikan-2012 Łowicz a LKS Orlęta Cielądz było typowym przykładem meczu do jednej bramki. Zespół trenera Michała Perzyny pokonał rywala 21:0 (0:11).

Mecz zakończył się zgodnie z oczekiwaniami. Gospodarze nie radzą sobie najlepiej w rozgrywkach ligi okręgowej młodzików młodszych i faworytem był Pelikan, ale skala zwycięstwa świadczy o  dobrej postawie łowiczan, którzy do samego końca byli skuteczni i umiejętnie wykorzystywali każdą okazję do podwyższenia wyniku, w obydwu połowach strzelając niemal po tyle samo goli. Pierwsza odsłona zakończyła się 11:0.

- Jestem zadowolony z drużyny, wykonali plan, który mieliśmy zrealizować i wykonaliśmy go w 100 procentach. Cieszy również postawa chłopców z rocznika 2013, których pięciu dostało dzisiaj swoją szansę pokazania się w meczu starszego rocznika. Z dobrej postawy pokazał się Julian Czeczko, który zdobył hat-tricka w swoim debiucie - ocenił Michał Perzyna, trener UKS Akademia Pelikan-2012 Łowicz.

W niedzielę 12 maja o godz. 14.45 odbędzie się mecz 5. kolejki pomiędzy Akademią Pelikan-2012 a Widokiem Skierniewice.

4. kolejka ligi okręgowej młodzików młodszych „M” D2:

• LKS Orlęta Cielądz - UKS Akademia Pelikan-2012 Łowicz 0:21 (0:11); br.: Aleksander Kapuściński 4 (1, 20 głową, 68 i 75), Oliwier Wojciechowski 2 (6 i 22), Patryk Wawrzyńczak 3 (11, 57 i 80), Oskar Deka 3 (6, 30 i 62), Julian Czeczko 3 (27, 31 i 35), Jan Pokora (33), Kacper Goniarski (48), Antoni Tomasik (50), Maciej Gawroński (52), Sebastian Gawroński (55) i Helena Pokora (65).
    Pelikan-2012: Franciszek Bąba - Helena Pokora, Antoni Tomasik, Franciszek Słubik - Patryk Wawrzyńczak, Julian Czeczko - Oskar Deka, Aleksander Kapuściński, Oliwier Wojciechowski. Na zmiany wchodzili: Kacper Goniarski, Jan Pokora, Julian Orzeł, Adrian Strugiński, Maciej Gawroński i Sebastian Gawroński.
  • MGKS Białka Biała Rawska - RKS Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2
  • MLKS Widok Skierniewice - Unia Skierniewice Sp. zoo 1:7