Zamknij

młodszy psycholog działu penitencjarnego

Nr oferty: StPr/24/0158Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wiejska 3, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: prowadzenie oddziaływań psychologicznych wobec osób pozbawionych wolności, prowadzenie programów resocjalizacyjnych, sporządzanie orzeczeń psychologiczno-penitencjatrnych i opinii psychologicznych
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 456 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie-psychologia, kandydaci po przejściu procedury kwalifikacyjnej będą przyjmowani do służby bezpośrednio w Zakładzie Karnym
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Karny w Łowiczu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wiejska 3, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Rafał Czekaj
    Numer telefonu: 46 830 97 11
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Prace interwencyjne, prowadzenie spraw należących do kompetencji Wydziału Geodezji, Kartografi i Nieruchomości
    StPr/24/0224
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    konfekcjonowanie wskazanych oroduktów, pakowanie słodyczy, prace pomocnicze przy pracach magazynowo-prodykcyjnych, prace pomocnicze w magazynie, na produkcji, przewóz towarów, rozładunek/załadunek towarów, drobne prace porządkowe. umowa zlecenie, 24 godziny/tydzień,
    StPr/24/0220
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    konfekcjonowanie wskazanych produktów, pakowanie słodyczy, prace pomocnicze przy produkcji, przepakowywanie, sortowanie towarów, prace przy linii produkcyjnej umowa zlecenie, 24 godziny /tydzień
    StPr/24/0221

    dokonywanie napraw ślusarskich, stolarskich, hydraulicznych itp., obsługa portierni, sprzatanie terenu szkoły, wynagrodzenie 4242 zł brutto + staż
    StPr/24/0208
    data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024

    staż EFS do 12 miesięcy, do 30 roku życia
    StPr/24/0209
    data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    StPr/24/0210

    praca biurowa polegająca na kompletowaniu ofert na materiały i urządzenia niezbędne do kosztorysowania, rozsyłanie zapytań do producentów i dystrybutorów, zbieranie nadesłanych odpowiedzi, weryfikacja pod kątem zgodności z wymaganiami SWZ i PFU
    StPr/24/0206
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, dbałość o salę sprzedaży
    StPr/24/0202
    data rozpoczęcia pracy od 12.04.2024

    POMOCNICZE PRACE PRZY LINIACH PRODUKCYJNYCH, PRZYGOTOWANIE SUROWCA I MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI., umowa zlecenie -3 lata
    StPr/24/0197
    data rozpoczęcia pracy od 10.05.2024

    StPr/24/0200
    data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024