sprzedawca w branży przemysłowej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: realizacja zadań sprzedażowych w oparciu o ustalone targety, efektywna praca z zastosowaniem standardów firmy, nauka zasad właściwego eksponowania towarów, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Owczarek
    Numer telefonu: 468309829
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv + skierowanie
    przekazania dokumentów:
    malarz budowlany
    StPr/22/0440
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    sprzątaczka
    StPr/22/0441

    rejestratorka medyczna
    StPr/22/0442

    sprzedawca
    StPr/22/0444

    pizzer
    StPr/22/0447

    pomoc kamieniarza
    StPr/22/0449

    usługi fryzjerskie
    StPr/22/0439

    Roboty Publiczne, Urząd Miasta
    StPr/22/0429
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    realizacja zadań sprzedażowych w oparciu o ustalone targety, efektywna praca z zastosowaniem standardów firmy, nauka zasad właściwego eksponowania towarów, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
    StPr/22/0424

    Pakowanie wyrobów mleczarskich z pomocą skanera magazynowego Motorola MC9190-G
    StPr/22/0418
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN