Pracownik biurowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Opis zadań: staz zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.09.2022
Stypendium brutto: 1 565 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Owczarek
    Numer telefonu: 468309829
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv+ skierowanie
    obsługa klienta, przyjmowanie zamówień telefonicznych, wydawanie posiłków, praca na pół etatu
    StPr/22/0549
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    staż zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy
    StPr/22/0550
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    złota rączka, drobne naprawy, koszenie trawy, sprzatanie
    StPr/22/0555
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    staż zawodowy ALGORYTM do 6 miesięcy
    StPr/22/0543

    StPr/22/0540

    StPr/22/0541

    staz zawodowy do 3 miesięcy (Ukraina)
    StPr/22/0536

    Praca na produkcji. Obsługa maszyny CNC (wycinanie danych elementów wg plików przesłanych przez technologów). Wykonywanie niezbędnych zadań ściśle związanych z pracą maszyny CNC.
    StPr/22/0527
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    staz zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy
    StPr/22/0529

    Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe Wymagania: • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym • ważne badania sanitarne
    StPr/22/0514
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN