KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Armii Krajowej 98, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, • sprawdzanie prawidłowości opisanych dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów, umożliwiającym automatyczną dekretację w systemie księgowym, • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym (uzgadnianie kont księgowych), • księgowanie wyciągów bankowych, analiza rozrachunków i gospodarowanie środkami trwałymi, • wsparcie Głównego Księgowego w przygotowywaniu analiz i raportów na potrzeby Zarządu i instytucji zewnętrznych (deklaracje i rozliczenia podatkowe / roczne i okresowe sprawozdania finansowe), • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.02.2023
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • 1 rok pracy na podobnym stanowisku
      Pracodawca: POLSKA GRUPA OPAKOWANIOWA OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: Armii Krajowej 98, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: KATARZYNA PŁUSKA
      Numer telefonu: 607980400
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      1. zamiatanie chodników, ciągów jezdno-pieszych i odśnieżanie , 2. uprzątanie zanieczyszczeń z krawężników, 3. sprzątanie zejść do piwnic i korytarzy piwnicznych, 4. opróżnianie śmietniczek i sprzątanie terenu wokół kontenerów, 5. Koszenie trawy, 6. obcinanie żywopłotów i niskich krzewów, 7. w zimie posypywanie piaskiem, 8. rozwieszanie ogłoszeń na tablicach ogłoszeniowych, 9. dostarczanie korespondencji lokatorom do skrzynek pocztowych, 10. sprzątanie placów zabaw.
      StPr/23/0024
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
      StPr/23/0025
      wynagrodzenie od od 3 610 PLN

      staż zawodowy do 12 miesięcy (do 30 roku życia)
      StPr/23/0018
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      staż zawodowy ALgorytm do 12 miesięcy ( do 30 roku życia)
      StPr/23/0020

      • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, • sprawdzanie prawidłowości opisanych dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów, umożliwiającym automatyczną dekretację w systemie księgowym, • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym (uzgadnianie kont księgowych), • księgowanie wyciągów bankowych, analiza rozrachunków i gospodarowanie środkami trwałymi, • wsparcie Głównego Księgowego w przygotowywaniu analiz i raportów na potrzeby Zarządu i instytucji zewnętrznych (deklaracje i rozliczenia podatkowe / roczne i okresowe sprawozdania finansowe), • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.
      StPr/23/0014
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      -wykładanie towaru -obsługa klienta, również klientów obcokrajowców -obsługa kasy -wysyłanie zamówień elektronicznych -drukowanie etykiet [System czasu pracy] : równoważny system czasu pracy - praca wg grafiku [Praca na czas określony] : 23.01.2022-28.09.2024 [Godzina zakończenia pracy] : 21:30
      StPr/23/0015
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      operator maszyn dziewiarskich
      StPr/23/0013

      obsługa klienta
      2/1/2023
      wynagrodzenie od od 3 450 PLN

      obsługa magazynu
      1/1/2023

      doradca klienta
      StPr/23/0007