Sprzedawca w branży mięsnej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, dokładanie towaru, praca na krajalnicach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 28.02.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: "ABA-SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 698 680 476
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv+skierowanie
    wykonywanie usług fryzjerskich, strzyżenie, modelowanie, farbowanie
    StPr/21/0107
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia
    StPr/21/0108
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    StPr/21/0111

    prace gospodarczo-porządkowe na terenie gminy Łowicz
    StPr/21/0114

    naprawy bieżące, utrzymanie aut w ruchu
    StPr/21/0045
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    Montaż, konserwacja i naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych w obrębie budynków, kontrola stanu technicznego urządzeń i instalacji elektrycznych oraz instalacji technologicznych oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektów przepompowni, ujęcia wody, oczyszczalni ścieków, wykonywanie bieżących przeglądów instalacji elektrycznych
    StPr/21/0047

    StPr/21/0055

    StPr/21/0056

    StPr/21/0057

    staż ze środków krajowych do 12 miesięcy
    StPr/21/0061