pracownik magazynowy/pomocnik hydraulika

Miejsce pracy: Blich 40, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: wydawanie materiału klientewi, załadunek oraz przełądunek przyjętego towaru, pomoc hydraulikowi przy instalacjach co, kanalizacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.04.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pracodawca: PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "VELOX" WALDEMAR GRZELAK
    Adres: Blich 40, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 601 220 620
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Naprawy bieżące maszyn dziewiarskich typu BUSI, przeglądy konserwacyjne, uruchamianie nowych artykułów
    StPr/21/0262
    wynagrodzenie od od 4 750 PLN

    Prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych mechatronicznych
    StPr/21/0263
    wynagrodzenie od od 2 800 do 4 500 PLN

    Prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych elektrycznych
    StPr/21/0264

    Prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych mechanicznych
    StPr/21/0265

    Prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych samochodowych
    StPr/21/0266

    pomoc administracyjna w Wydziale Finansowym Urzędu Miejskiego
    StPr/21/0258
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obsługa klientów, wycena zamówień
    StPr/21/0255

    obsługa klientów, przyjmowanie dostaw, sporządzanie zamówień układanie towaru, obsługa komputera i kasy fiskalnej, obsługa procesu sprzedaży i zaopatrzenia
    StPr/21/0241

    staż ze środków unijnych RPO dla osób powyżej 30-go roku życia
    StPr/21/0245
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    usługi fryzjerskie
    StPr/21/0246