Inkasent liczników elektrycznych

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: praca w terenie, obsługa abonentów, odczytywanie liczników energii elektrycznej, sprawdzanie systemu pomiarowego w Łowiczu i okolicach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 1 500 do 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat.B
    • uprawnienia SEP do 1 KV lub gotowość do nabycia uprawnień SEP
      Pracodawca: 1. Zakład Usług Energetycznych Arleta Pietras-Wasiak 2. Cukiernia Hania Arleta Pietras-Wasiak
      Adres: 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 698 301 203
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Wykonywanie i montaż instalacji alarmowych, monitoringu wizyjnego, fotowoltaicznych, sieci światłowodowych, instalacji elektrycznych.
      StPr/21/0347
      wynagrodzenie od od 2 800 do 4 000 PLN

      praca w terenie, obsługa abonentów, odczytywanie liczników energii elektrycznej, sprawdzanie systemu pomiarowego w Łowiczu i okolicach
      StPr/21/0342
      wynagrodzenie od od 1 500 do 3 000 PLN

      staż ze środków unijnych RPO dla osób powyżej 30-go roku życia
      StPr/21/0340
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      1. Zamiatanie chodników, ciągów jezdno-pieszych i odśnieżanie 2. Uprzątanie zanieczyszczeń z krawężników 3. Sprzątanie zejść do piwnic i korytarzy piwnicznych 4. Opróżnianie śmietniczek i sprzątanie terenu wokół kontenerów 5. Koszenie trawy 6. Obcinanie żywopłotów i niskich krzewów 7. W zimie posypywanie piaskiem 8. Rozwieszanie ogłoszeń na tablicach ogłoszeniowych 9. Dostarczanie korespondencji lokatorom do skrzynek pocztowych 10.Sprzątanie placów zabaw
      StPr/21/0328
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      staż ze środków krajowych dla osób do 30-go roku życia
      StPr/21/0314
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      obowiązki zgodnie z Kartą Nauczyciela
      StPr/21/0318
      wynagrodzenie od od 3 100 do 4 500 PLN

      prace pomocnicze w magazynie produkcji, obsługa wózka widłowego, przewóz towarów, rozładunek, załadunek towarów
      StPr/21/0319
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      • profesjonalna obsługę Klienta na sali sprzedaży, • obsługa kasy fiskalnej, • dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów, • czystość na sali sprzedaży.
      StPr/21/0320

      • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy
      StPr/21/0321

      - kontrola działania drukarek na linii prod. – zmiana daty, uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych, mycie drukarek po przeszkoleniu - obsługa oklejaczy kartonów – wymiana taśmy, zmiana formatu - obsługa zgrzewarek tunelowych i tunelu grzewczych oraz inny maszyny – wymiana folii min. 30kg - obsługa etykieciarek – wymiana etykiet, regulacja parametrów pozycjonowania
      StPr/21/0326